
- Готово к отправке
- Код: D-01776
Духовой шкаф (встр. духовка) BOSCH HBA 172BS0, 71л, 3.6 кВт
30 350 ₴
24 849,80 ₴
Описание встр. духовка BOSCH HBA 172BS0
Основні переваги та особливості моделі HBA172BS0:
3D-Гаряче повітря: рівномірне випікання та відмінний результат.
AutoPilot 10: ідеально приготовані страви завдяки 10 встановленим автоматичним програмам.
Світлодіодне сенсорне управління, червоне/біле: просте у використанні завдяки прямому доступу до режимів нагріву, температури та додаткових функцій за допомогою сенсорних кнопок
Піроліз: жодних зусиль завдяки автоматичному самоочищенню.
3D-Гаряче повітря: рівномірне випікання відразу на 3-х рівнях.
Коли наближається вечірка та печивом хочеться пригостити всіх гостей, в пригоді стане технологія "3D-Гаряче повітря". З нею готувати партію випічки можна на всіх 3-х рівнях одночасно, адже жар швидко та рівномірно розповсюджується в середині духової шафи. Спробуй також готувати дві різні страви спільно, як-от лазанью на вечір і кекси на завтрашній день, не змішуючи аромати страв.
AutoPilot 10: автоматичне приготування страв – легко.
Автоматичні програми AutoPilot 10 забезпечують бездоганні кулінарні результати. Поставте страву в духову шафу та виберіть у меню на дисплеї відповідну автопрограму з 10 запропонованих. Просто вкажіть вагу страви та натисніть «Старт». Відтак AutoPilot визначить режим нагрівання, температуру і тривалість приготування обраної страви. Наприкінці готування програма вимкнеться. Для деяких страв з переліку AutoPilot передбачено використання посудин з кришкою, тож стінки камери лишатимуться чистими. Готувати ідеальні страви – простіше простого.
Простота керування.
Духові шафи Bosch Серій 4 і 2 з піролітичним очищенням керуються за допомогою світлодіодного сенсорного управління. Для кращого огляду всі функції духової шафи відображаються на простому у використанні дисплеї. Режим нагріву, температура, тривалість і всі додаткові функції встановлюються за допомогою сенсорних кнопок. Отже, перемикачі відходять у минуле. Залежно від моделі духової шафи дисплей інтегрований у скляну або нержавіючу панель, яку легко чистити.
Характеристики
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Польша |
| Тип духового шкафа | электрический |
| Тип управления | Механическое |
| Элементы управления | Сенсорные |
| Объем духового шкафа | 71 л |
| Количество режимов приготовления | 10 |
| Гриль | Да |
| Конвекция | Да |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Состояние | Новое |
| Материал фасада | Стекло, Нержавеющая сталь |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип гриля | электрический |
| Функция размораживания | Нет |
| Потребляемая мощность | 3600 Вт |
| Таймер | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Количество температурных режимов | 7 |
| Максимальная температура нагрева | 275 град. |
| Дисплей | Да |
| Часы | Да |
| Защита от детей | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Телескопические направляющие в духовке | Да |
| Внутреннее покрытие | нержавеющая сталь |
| Очистка духовки | Каталитическая, Очистка паром |
| Внутреннее освещение | Да |
| Габаритные размеры духового шкафа | |
| Высота | 595 мм |
| Ширина | 594 мм |
| Глубина | 548 мм |
| Вес | 38.5 кг |
- Цена: 24 849,80 ₴





