
-18%
- Готово к отправке
- Код: D-02680
Духовой шкаф электрический (встр. духовка) SIEMENS HB 557JYW0T, 66л, 3.3 кВт
27 400 ₴
22 399,80 ₴
+380 (63) 690-68-99
Viber, Telegram, WhatsAppвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Огляд Духова шафа електрична SIEMENS HB 557JYW0T, 66л, 3.3 кВт
Тип духової шафи та система нагрівання:
- Вбудовувана електрична духова шафа з 8 видами нагрівання: 3D гаряче повітря plus, верхнє/нижнє нагрівання, гриль плюс гаряче повітря, Піца, нижнє нагрівання, розморожування, Гаряче повітря gentle, Variо-гриль великої площі нагрівання
- Pегулювання температури у діапазоні 50 °C - 275 °C
- Внутрішній об'єм духової шафи: 66 літр
Система висувного механізму
- Дворівневі телескопічні напрямні
Дизайн:
- Поворотний перемикач
Очищення:
- Верхня, Задня, Бокові стінка з покриттям EcoClean
- Програма Очищення
- Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят
Комфорт:
- Варіант закриття: soft closing
- Швидке розігрівання
- Внутрішнє освітлення (галогенні лампи)
- Пряма ручка
- Решітка
Технічні характеристики:
- Довжина основного кабеля: 100 см
- Номінальна напруга: 221 - 240 V
- Потужність підключення: 3.3 кВт
- Клас енергоефективності (відп. EU Nr. 65/2014): A
Енергоспоживання за цикл в звичайному режимі: 0.98 кВт-г
Енергоспоживання за цикл в режимі конвекції: 0.79 кВт-г
Кількість камер: 1
Нагрівальний елемент: електричний
Об'єм камери: 66 літр
Характеристики
| Основні характеристики | |
| Виробник | Siemens |
| Модель | HB557JYW0T |
| Найменування | Siemens HB557JYW0T |
| Колір | білий |
| Загальне | |
| TFT дисплей | Є |
| Очищення внутрішньої поверхні | каталітична |
| Офіційний сайт | siemens-home.bsh-group.com |
| Відкриття | зверху вниз |
| Захист від дітей | Є |
| Напрямні деко | телескопічні на двох рівнях |
| Кількість скла дверцят | 3 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Потужність підключення | 3.3 кВт |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.5x59.4x54.8 см |
| Розміри для вбудовування (ВхШхГ) | 585x560x550 мм |
| Автодоводчик дверцят | Є |
| Функції та можливості | |
| Функції | автоматичне відключення, термостат, гриль, конвекція, таймер |
| Основне | |
| Органи управління | утоплювані з сенсорами |
| Духовка | електрична |
| Максимальна температура | 275 °C |
| Об'єм | 66 л |
| Тип | незалежна |
| Оформлення | класичне |
| Мінімальна температура | 50 °C |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Siemens |
| Страна производитель | Турция |
| Тип духового шкафа | электрический |
| Тип управления | Механическое |
| Элементы управления | Поворотные |
| Объем духового шкафа | 66 л |
| Количество режимов приготовления | 8 |
| Гриль | Да |
| Конвекция | Да |
| Класс энергопотребления | A |
| Цвет корпуса | Белый |
| Состояние | Новое |
| Материал фасада | Стекло |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Функция размораживания | Да |
| Потребляемая мощность | 3300 Вт |
| Таймер | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Максимальная температура нагрева | 275 град. |
| Дисплей | Да |
| Часы | Да |
| Защита от детей | Да |
| Количество стекол в дверце духовки | 3 |
| Внутреннее освещение | Да |
| Вертел | Нет |
| Покрытие корпуса | нержавеющая сталь |
| Габаритные размеры духового шкафа | |
| Высота | 595 мм |
| Ширина | 594 мм |
| Глубина | 548 мм |
| Вес | 30 кг |
| Размеры ниши для встраивания | |
| Высота ниши для встраивания | 585 мм |
| Ширина ниши для встраивания | 560 мм |
| Глубина ниши для встраивания | 550 мм |
- Цена: 22 399,80 ₴






