
- Нет в наличии
- Код: К-89561
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/XAB1I Inverter R32 WI-FI Ready, 30 м²
21 070 ₴
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/XAB1I Inverter R32 WI-FI Ready
Спліт-система XAB1 – сучасна модель для європейського ринку, яка об’єднує в собі переваги класичних кондиціонерів, з безліччю нововведень в питаннях зниження рівня шуму і підвищення енергоефективності. Всі кондиціонери в рамках лінійки відносяться до класу енергозбереження «А++» та оснащено опцією Wi-Fi-керування. Неймовірно стильний дизайн кондиціонера з ребристою панеллю та срібною смужкою.
FreshIN+
Допомагає підтримувати в будинку комфортний мікроклімат з оптимальною концентрацією кисню, завдяки можливості подачі свіжого повітря з вулиці.
Ефект Коанди
Ефект душу (в режимі охолодження) – холодний потік повітря опускається на користувача зверху.
Ефект ковдри (в режимі обігріву) – більш широке та краще розповсюдження теплого повітря по підлозі.
Фільтри QuadruPuri
Свіже повітря проходить через 4 етапи фільтрації:
попередній фільтр
антибактеріальний фільтр з іонами срібла
високоефективний фільтр HEPA
фільтр високої щільності
Холодоагент R32
Дружній для навколишнього середовища. Низький коефіцієнт GWP (потенціал глобального потепління). Високий коефіцієнт енергоефективності. Повна відповідність європейським екологічним стандартам.
Самоочищення
Видалення забруднень методом виморожування та високотемпературної стерилізації. Процес проходить в чотири етапи: обмерзання, розморожування, високотемпературна сушка та стерилізація.
Сильне охолодження при високій температурі навколишнього середовища
Відсутнє зниження продуктивності кондиціонера в режимі охолодження при температурі навколишнього середовища 50°C. Кондиціонер продовжить працювати безперервно до температури навколишнього середовища 60°C.
Обігрів до -20°С
Кондиціонер здатний ефективно працювати в режимі обігріву при температурах зовнішнього повітря до -20°С.
Технічні характеристики
TCL TAC-09CHSD/XAB1I Inverter R32 WI-FI Ready
Спліт-система
- Холодопродуктивність, Bт2 600 (940~3 300)
- Теплопродуктивність, Bт2 610 (940~3 360)
- SEER6,1
- EER3,15
- Клас енергоефективності при охолодженніА++
- SCOP4,0
- COP3,4
- Клас енергоефективності при обігрівіА+
- Видалення вологи, л/год1,0
Внутрішній блок
- Розміри (Ш x В x Г), мм777 × 250 × 201
- Маса (нетто/брутто), кг7 / 9
- Рівень шуму, дБ22 / 25 / 33 / 37 / 40
Зовнішній блок
- КомпресорInverter
- Марка компресораRECHI
- Розміри (Ш x В x Г)670 × 450 × 250
- Масса (нетто/брутто), кг20 / 22
- Рівень шуму, Дб50
Споживана потужність
- Охолодження, Вт825 (240~1 380)
- Обігрів, Вт767 (240~1 552)
Робочий струм
- Охолодження, А4,0 (1,2~8,0)
- Обігрів, А3,8 (1,2~9,0)
- Напруга / Частота джерела живлення, ф./В/Гц1 / 220 -240/ 50
- Діапазон напруги, В165~265
- Тип холодоагенту / GWPR32 / 675
- Кількість холодоагенту, г490
- Обсяг повітря, що рециркулюється (охолод. / обігр.), м³/год420 / 420
- Швидкість внутрішнього вентилятора (охолодження) (об/хв)1 400 / 1 300 / 1 100 / 1 000 / 900
- Швидкість внутрішнього вентилятора (обігрів) (об/хв)1 400 / 1 300 / 1 100 / 1 000 / 900
- Швидкість внутрішнього вентилятора (осушення) (об/хв)1 000
З’єднувальні труби
- Рідинна лінія, мм6,35
- Газова лінія, мм9,52
- Максимальна довжина магістралі, м25
- Максимальний перепад висот, м10
- Додаткова заправка холодоагенту (магістраль > 5м.), г/м15
- Підключення проводів, мм²4 x 0,75
Температурний режим
- Охолодження, °С0 ~ +53
- Обігрів, °С-20 ~ +30
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TCL |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Рекомендуемая площадь помещения | 30 кв.м |
| Поток воздуха | 420 куб. м/час |
| Охлаждающая способность | 9000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 2610 Вт |
| Мощность охлаждения | 2600 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Автоматический режим работы | Да |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
| Фильтр | Предварительный фильтр, HEPA-фильтр, Дезодорирующий фильтр |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Режим вентиляции | Да |
| Уровень шума | 22 дБ |
| Теплый пуск | Да |
| Максимальная длина коммуникаций | 25 м |
| Защита от замерзания | Да |
| Минимальная температура | 18 град. |
| Максимальная температура | 40 град. |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 825 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 767 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 53 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 250 мм |
| Ширина внутреннего блока | 777 мм |
| Глубина внутреннего блока | 201 мм |
| Вес внутреннего блока | 7 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 450 мм |
| Ширина внешнего блока | 670 мм |
| Глубина внешнего блока | 250 мм |
| Вес внешнего блока | 20 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Белый |
| Особенности | Многоскоростной вентилятор |
| Тип | Сплит система |
| Комплектация | Пульт Д\у, Инструкция, Гарантийный талон |
| Функции | Авторестарт |
| Режимы работы | Охлаждение, Обогрев, Автоматический |
| Производительность (тепло), кВт | 7,2 |
| Рекомендованная площадь помещения | До 70 |
| Габариты внутреннего блока, (ВШГ) | 28*90*20,2 |
| Производительность (холод), кВт | 7 |
| WiFi модуль | Нет |
| Тип установки внутреннего блока | Настенный |
| Диапазон рабочей температуры | +43...-7 |
| Тип фреона | R410A |
| Тип компрессора | Обычный |
- Цена: 21 070 ₴





