
- Нет в наличии
- Код: 26-289
Кондиціонер TCL TAC-18CHSD/TPG31I3AHB Heat Pump Inverter R32 WI-FI, 50 м²
45 325 ₴
Кондиціонер TCL TAC-18CHSD/TPG31I3AHB Heat Pump Inverter R32 WI-FI
Тепловий насос TPG31I – модель для європейського ринку, розроблена для шанувальників лаконічного дизайну (матове покриття корпусу) і енергозберігаючих технологій («А+++»). В комплекті вбудований USB Wi-Fi пристрій. Спеціальна конструкція дозволяє легко встановити та обслуговувати кондиціонер. Технологія Smart Gentle Wind забезпечує ніжний та м’який потік повітря. Кондиціонер здатний ефективно працювати в режимі обігріву при зовнішній температурі до -30°C.
Smart Gentle Wind
Вертикальні жалюзі у формі листків, пропускають повітря через мікро-отвори, перетворюючи дисперсний потік повітря на ніжний та м'який.
Smart Vector Air Flow
Дозволяє користувачу обрати 72 види налаштувань повітряного потоку
- Вправо-вліво: 5 режимів зафіксованого та 4 режими гойдання;
- Вверх-вниз: 5 режимів зафіксованого та 3 режими гойдання.
Ефект Коанди
Ефект душу (в режимі охолодження) – холодний потік повітря опускається на користувача зверху.
Ефект ковдри (в режимі обігріву) – більш широке та краще розповсюдження теплого повітря по підлозі.
Холодоагент R32
Дружній для навколишнього середовища. Низький коефіцієнт GWP (потенціал глобального потепління). Високий коефіцієнт енергоефективності. Повна відповідність європейським екологічним стандартам.
Сильне охолодження при високій температурі навколишнього середовища
Відсутнє зниження продуктивності кондиціонера в режимі охолодження при температурі навколишнього середовища 50°C.
Кондиціонер продовжить працювати безперервно до температури навколишнього середовища 60°C.
Стерилізація UVC
Ультрафіолетове випромінювання забезпечує високу ефективність у боротьбі з токсинами. Сертифікована процедура очищення знищує ДНК/РНК вірусів та бактерій, забезпечуючи стерилізацію повітря. Вбиває 98,66% бактерій.
IOT Wi-Fi керування
Дистанційно керуйте функціями через додаток TCL Home або керуйте за допомогою простих голосових команд. Wi-Fi модуль у вигляді USB адаптеру.
Технічні характеристики
TCL TAC-18CHSD/TPG31I3AHB Heat Pump Inverter R32 WI-FI
Спліт-система
- Холодопродуктивність, Bт5 100 (1 250~5 920)
- Теплопродуктивність, Bт5 800 (1 250-6 690)
- SEER8,5
- Клас енергоефективності при охолодженніА+++
- SCOP4,6
- Клас енергоефективності при обігрівіА++
- Видалення вологи, л/год1,5
Внутрішній блок
- Розміри (Ш x В x Г), мм1 100 × 333 × 222
- Маса (нетто/брутто), кг13,5 / 16,5
- Рівень шуму, дБ28 / 32 / 38 / 42 / 47
Зовнішній блок
- КомпресорInverter
- Марка компресораGMCC
- Розміри (Ш x В x Г)845 × 699 × 340
- Масса (нетто/брутто), кг37 / 40
- Рівень шуму, Дб54
Споживана потужність
- Охолодження, Вт1 260 (330-2 350)
- Обігрів, Вт1 330 (340-2 540)
Робочий струм
- Охолодження, А5,6 (1,7~12,0)
- Обігрів, А5,9 (1,7~13,0)
- Напруга / Частота джерела живлення, ф./В/Гц1 / 220 - 240 / 50
- Діапазон напруги, В165~265
- Тип холодоагенту / GWPR32 / 675
- Кількість холодоагенту, г1 140
- Обсяг повітря, що рециркулюється (охолод. / обігр.), м³/год1 000 / 1 000
- Зовнішня циркуляція повітря, м³/год3 000
З’єднувальні труби
- Регулюючий пристрійЕлектронний розширювальний вентиль
- Рідинна лінія, мм6,35
- Газова лінія, мм12,7
- Максимальна довжина магістралі, м25
- Максимальний перепад висот, м10
- Додаткова заправка холодоагенту (магістраль > 5м.), г/м25
- Підключення проводів, мм²5 × 1,5
Температурний режим
- Охолодження, °С-15 ~ +53
- Обігрів, °С-30 ~ +30
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TCL |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Рекомендуемая площадь помещения | 50 кв.м |
| Поток воздуха | 1000 куб. м/час |
| Охлаждающая способность | 18000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 5800 Вт |
| Мощность охлаждения | 5100 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Автоматический режим работы | Да |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
| Фильтр | Предварительный фильтр, Дезодорирующий фильтр |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Режим вентиляции | Да |
| Уровень шума | 28 дБ |
| Теплый пуск | Да |
| Максимальная длина коммуникаций | 25 м |
| Защита от замерзания | Да |
| Минимальная температура | 16 град. |
| Максимальная температура | 40 град. |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 1260 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 1330 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -30 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 53 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 333 мм |
| Ширина внутреннего блока | 1100 мм |
| Глубина внутреннего блока | 222 мм |
| Вес внутреннего блока | 13.5 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 699 мм |
| Ширина внешнего блока | 845 мм |
| Глубина внешнего блока | 340 мм |
| Вес внешнего блока | 37 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Белый |
| Особенности | Многоскоростной вентилятор |
| Тип | Сплит система |
| Комплектация | Пульт Д\у, Инструкция, Гарантийный талон |
| Функции | Авторестарт |
| Режимы работы | Охлаждение, Обогрев, Автоматический |
| Производительность (тепло), кВт | 7,2 |
| Рекомендованная площадь помещения | До 70 |
| Габариты внутреннего блока, (ВШГ) | 28*90*20,2 |
| Производительность (холод), кВт | 7 |
| WiFi модуль | Нет |
| Тип установки внутреннего блока | Настенный |
| Диапазон рабочей температуры | +43...-7 |
| Тип фреона | R410A |
| Тип компрессора | Обычный |
- Цена: 45 325 ₴






