
- Нет в наличии
- Код: 0726253
Samsung Galaxy A26 5G 8/256GB Peach Pink, NFC, 50+8+2/13 Мп, Exynos 1380, 6.7'' AMOLED, 2 Sim, 5000 mAh
13 120 ₴
Samsung Galaxy A26 5G 8/256 Peach Pink
Обводиш – і знаходиш
Зручна функція Circle to Search від Google. Просто обведіть цікавий для вас текст або об'єкт і отримайте миттєві результати пошуку.

Тонкий. Блискучий. Стильний
Підкресліть стиль з Galaxy A26. Витончений корпус смартфона зручно тримати у руці, а глянсова скляна задня панель та мінімалістичний дизайн камери привертають захоплені погляди. Доступний у білому, м'ятному та чорному кольорах.

Будьте унікальними, будьте яскравими, будьте собою!
Виявляйте індивідуальність та привертайте увагу за допомогою одного з трьох унікальних кольорів! Від ніжного м'ятного до класичного білого або стильного чорного вибирайте свій відтінок.

Більше розваг на великому екрані із тонкою рамкою
6,7-дюймовий екран Super AMOLED з мінімалістичною рамкою занурює вас у улюблений контент, що відрізняється дивовижною чіткістю – від нових відеороликів популярного блогера до фото рідних та друзів.

Висока витривалість
Насолоджуйтесь улюбленими заняттями на свіжому повітрі без зайвого клопоту. Завдяки захисту від пилу та води за стандартом IP67, Galaxy A26 завжди готовий фіксувати яскраві моменти на концерті або захоплюючі моменти матчу навіть під дощем.

Круче. Розумніше

Відкрийте нові можливості персоналізації знімків із Galaxy A26. Завдяки фільтрам, які аналізують фото у вашій галереї та створюють унікальні ефекти, ваші фотографії стануть справді неповторними.

Вдосконалюйте знімки з Galaxy A26. Функція Пропозиції редагування надає цінні рекомендації щодо покращення фотографій, а оновлена функція Видалення об'єктів легко виявляє, пропонує та видаляє небажані об'єкти на фоні, роблячи фото бездоганними.
Мультиміри для яскравих моментів
Оптична стабілізація зображення дозволяє зафіксувати навіть найдинамічніші моменти – від вечірки чи концерту до спортивного матчу.


Створюйте висококласні фото з ширококутною камерою 50 МП. Чіткі фотографії навіть у русі.

Кадри одразу готові до публікації. Селфі-камера 13 МП відмінно фіксує кожен момент – від звичайного до надзвичайного.
Плавна робота, бездоганний досвід використання
Підніміть розваги на якісно новий рівень – від перегляду веб-сторінок та геймінгу до стрімінгу відео. Удосконалений центральний процесор забезпечує швидкість та плавність роботи.


Перегляд без обмежень завдяки ємній батареї
Завдяки потужній батареї на 5 000 мАг (типове значення), що забезпечує до 17 годин безперервного відтворення відео, можна довго не турбуватися про заряд свого Galaxy A26.
Завжди актуальний захист

Залишайтеся в курсі всіх нових функцій та технологій. Ви отримаєте до 6 поколінь оновлень ОС та до 6 років – системи безпеки, що гарантує захист та високу продуктивність вашого Galaxy A26.

Захистіть конфіденційні дані за допомогою Samsung Knox Vault, сертифікованого за стандартом EAL5+ для розширеного рівня безпеки.
Характеристики
Зв'язок |
|
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Формат SIM-картки | Nano-SIM |
| Тип слоту | SIM + Гібридний (SIM або MicroSD) |
| Стандарти зв'язку |
GSM 3G 4G (LTE) 5G |
Екран |
|
| Діагональ екрану | 6.7" |
| Роздільна здатність екрану | 2340x1080 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Кількість кольорів | 16 мільйонів |
| Щільність пікселів | 384 ppi |
| Тип екрану | Super AMOLED |
Процесор |
|
| Процесор | Samsung Exynos 1380 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 4 x 2.4 ГГц + 4 x 2.0 ГГц |
| Графічний процесор | Mali-G68 MP5 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 256 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ |
| Слот для картки пам'яті | Є |
| Підтримка карток пам'яті | microSD до 2 Тб |
Камера |
|
| Камера | 50 Мп + 8 Мп + 2 Мп |
| Діафрагма | f/1.8 + f/2.2 + f/2.4 |
| Запис відео | 4К UHD (3840x2160) |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фокусування | Автоматична |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android 15 |
Бездротові технології |
|
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система |
GPS Beidou Galileo QZSS |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Є |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Інфрачервоний порт | Ні |
| FM-тюнер | Ні |
| Функція рації | Ні |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси та підключення | USB Type-C |
Корпус |
|
| Матеріал корпусу | Метал та пластик |
| Технології |
Акселерометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Сканер обличчя Сканер відбитка пальців |
| Колір | Білий |
Акумулятор |
|
| Місткість акумулятора | 5000 mAh |
| Швидка зарядка | Є |
Габарити та комплектація |
|
| Розміри | 164 x 77.5 x 7.7 мм |
| Вага, г | 200 г |
| Комплектація | Смартфон Керівництво Гарантія |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |
|
|
|
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Стандарт связи | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Состояние | Новое |
| Реплика | Нет |
| QWERTY-клавиатура | Да |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Режим работы нескольких SIM-карт | Одновременный |
| Материал корпуса | Стекло, Металл, Пластик |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Цвет | Розовый |
| Стандарт Bluetooth | 5.3 |
| Экран | |
| Цветной экран | Да |
| Тип экрана | Super AMOLED |
| Диагональ экрана | 6.7 дюйм |
| Разрешение экрана | 2340x1080 |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 384 |
| Сенсорный экран | Да |
| Технология Multitouch | Да |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Звонки | |
| Громкая связь | Да |
| Световая индикация событий | Да |
| Автодозвон | Да |
| Режим полета | Да |
| Ожидание/удержание вызова | Да |
| Память и процессор | |
| Процессор | Samsung Exynos 1380 |
| Количество ядер | 8 |
| Частота процессора | 2400 МГц |
| Объём встроенной памяти | 256 GB |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Максимальный размер карты памяти | 2 ТБ |
| Связь и коммуникации | |
| Работа с сообщениями | E-mail, SMS |
| Интерфейсы | Wi-Fi Hotspot, Bluetooth, Wi-Fi, NFC, Type-C |
| Спутниковая навигация | QZSS, Galileo, Beidou, GPS |
| Доступ в интернет | 5G, LTE |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5000 мА/ч |
| Крепление аккумулятора | Несъемный |
| Функция беспроводной зарядки | Нет |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Мощность зарядки | 25 В |
| Мультимедиа | |
| Фотокамера | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Вспышка | Светодиодная |
| Функции камеры | Автофокус, Поддержка съемки 4К |
| Запись видео | Да |
| Максимальное разрешение видео | 3840x2160 |
| Максимальная частота кадров видео | 30 кадров/с |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 13 Мп |
| Разъем для наушников | Нет |
| Органайзер | Калькулятор, Часы, Планировщик задач, Поддержка MS Office, Будильник, Календарь |
| Двойная основная фотокамера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Сканер отпечатка пальца, Пылезащитный корпус, Сканер лица, Датчик освещенности, Датчик приближения, Гироскоп, Акселлерометр |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 200 г |
- Цена: 13 120 ₴






