
- Нет в наличии
- Код: 9418
Смартфон Xiaomi Redmi 13 6/128GB Global Gold, NFC, 108+2/13Мп, Helio G91, IPS 6.79", 5030 мАг
7 150 ₴
Redmi: характер лідера
Оцініть потужну роботу, збільшений час автономної роботи, супер-чітке зображення на дисплеї та барвисті фотографії, зроблені навіть за слабкого освітлення – все це пропонує новий смартфон Redmi 13. Насолоджуйтесь плавним та реалістичним зображенням на 6.79-дюймовому імерсивному FHD+ дисплеї. Продуктивний процесор MediaTek Helio G91 Ultra дозволяє легко вирішувати будь-які завдання. Основна камера з роздільною здатністю 108 МП допоможе зберегти всі пам'ятні моменти у найдрібніших подробицях. Потужна батарея на 5030 мАг + швидка зарядка 33 Вт гарантує доступ до всіх функцій смартфона протягом усього дня.

Вражаюча потужність MediaTek
8-ядерний процесор MediaTek Helio G91 Ultra та продуктивний графічний процесор забезпечують неперевершену продуктивність, високу швидкість обробки графіки та чудову швидкодію системи. Redmi 13 володіє потужним ігровим потенціалом, підтримує режим мультифункціональності, знімає супер-чіткі фото та відтворює потокове відео без лагів та затримок.

Забудьте про дефіцит заряду
Батарея ємністю 5030 мАг гарантує, що ви зможете активно спілкуватися та розважатися цілий день. Ви зможете користуватися смартфоном у режимі розмови до 23 години або дивитися відео понад 10 годин без перерви на підзарядку. А якщо заряд добіг кінця, скористайтеся швидкою зарядкою потужністю 33 ВТ, щоб всього за 5 хвилин забезпечити смартфону ще 2 години роботи. На підзарядку батареї до 100% піде лише 62 хвилини.

Зображення, яке зачаровує
6.79-дюймовий FHD+ дисплей з 8-бітною глибиною кольору та підтримкою 16.7 мільйонів кольорів відтворює яскраве та деталізоване зображення, яке добре видно навіть при денному освітленні. Частота оновлення 90 Гц гарантує чітке відображення динамічного контенту та м'який скролінг. Завдяки сертифікації TÜV Rheinland Low Blue Light, TÜV Rheinland Flicker Free та TÜV Rheinland Circadian Friendly ваші очі захищені від стомлюючого мерехтіння та синього свічення.

Професійна фотозйомка
Основна камера на 108 МП з потужним сенсором Samsung ISOCELL HM6 1/1.67" та технологією 9-в-1 pixel знімає приголомшливі фотографії в супер-дозволе одним натисканням. Скористайтеся 3-кратним зумом для наближення без втрати чіткості та деталізації. Знімайте портрет фото, фото крупним планом і складні ракурси, використовуйте різні вбудовані фільтри та професійні інструменти, щоб зберегти яскраві моменти свого життя у чудовій якості.

Посміхніться – вас знімають
13-мегапіксельна фронтальна камера з кільцевим підсвічуванням забезпечує природне освітлення ваших селфі. І навіть за поганого зовнішнього освітлення ви отримаєте чарівні фото, які відразу готові до публікації.

Тонкий та легкий
Завдяки тонкому мінімалістичному дизайну смартфон легко відрізнити від інших смартфонів. Витончений форм-фактор, невелика вага всього 205 г та зручна ергономіка роблять пристрій ідеальним для щоденного використання. Розкішна скляна задня панель та преміальні кольори на вибір дозволять кожному користувачеві знайти свій ідеальний Redmi 13.

Місця вистачить для всього
Технологія розширення пам'яті збільшує обсяг ОЗП до 16 ГБ, забезпечуючи плавний ігровий процес на високих налаштуваннях та швидке перемикання між програмами в режимі багатозадачності. Вбудованої пам'яті до 256 ГБ достатньо зберігання великої кількості інформації. Ви зможете збільшити сховище до 1 ТБ за рахунок картки пам'яті, щоб назавжди забути про дефіцит місця.

ХАРАКТЕРИСТИКИ
ПРОГРАМНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Операційна система — Android 14
Інтерфейс користувача — HyperOS
КОРПУС
Матеріал корпусу — Пластик
Ступінь захисту — IP53 (Захист від бризок і пили)
ЗВ'ЯЗОК
Стандарт зв'язку — GPRS, GSM, 3G, 4G (LTE)
Кількість SIM-карт — 2 Nano-SIM
Тип слота SIM-карт — SIM + Гібридний (SIM або MicroSD)
ДИСПЛЕЙ
Діагональ екрану — 6.79"
Тип екрану — IPS
Роздільна здатність дисплея — 2460x1080 пікс.
Частота оновлення — 90 Гц
Щільність пікселів — 396 ppi
Яскравість: 450 нит
Максимальна яскравість: 550 нит
DC Dimming
TUV Rheinland Low Blue Light (апаратне рішення)
TUV Rheinland Підходить для циркадних ритмів
TUV Rheinland без мерехтіння
ПРОЦЕСОР
Процесор — MediaTek Helio G91 Ultra
Кількість ядер — 8
Частота процесора — 2x 2.0 ГГц, ARM Cortex-A75, 6x 1.8 ГГц, ARM Cortex-A55
Графічний процесор — Mali-G52 MC2
ПАМ'ЯТЬ
Об'єм вбудованої пам'яті — 128 ГБ
Об'єм оперативної пам'яті — 6 ГБ
Слот для картки пам'яті — Є, microSD до 1 ТБ
КАМЕРА
Камера — 108 МП + 2 МП
108 МП (Основний об'єктив), 6-елементна лінза, Сенсор: Samsung S5KHM6, Датчик: ISOCELL (1/1.67"), Діафрагма: ƒ/ 1.75
2 МП (Макро), Датчик: CMOS (1/5"), Діафрагма: ƒ/ 2.4
Світлодіодний LED спалах
Відео: Full HD (1080p) 30 к/с
Автофокус, Серійна зйомка, Географічні позначки, Розпізнавання облич, Налаштування балансу білого, Налаштування ISO, Компенсація експозиції, Режим сцени, Панорама
Фронтальна камера — 13 МП
Розширений динамічний діапазон (HDR), Датчик: CMOS BSI, Діафрагма: / 2.45
Відео: Full HD (1080p), 30 к/с
МУЛЬТИМЕДІА
Аудіо вихід — Є, 3.5mm jack
Роз'єм для синхронізації — USB Type-C
КОМУНІКАЦІЇ
Wi-Fi — 802.11 a/b/g/n/ac
Bluetooth — 5.4
Функція GPS — A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS
NFC — Є
ІЧ-порт — Є
VoLTE — Є
FM-радіо — Є
ДАТЧИКИ
Акселерометр, Гіроскоп, Датчик наближення, Датчик освітлення, Електронний компас, Гіроскоп, Сканер відбитків пальців
АКУМУЛЯТОР
Місткість акумулятора — 5030 mAh (Незнімний)
Швидка зарядка — Є
Потужність зарядки — 33 Вт (Блок живлення не поставляється в комплекті)
Можливість бездротової зарядки — Немає
ГАБАРИТИ
Розмір — 168.6 x 76.28 x 8.3 мм
Вага — 205 г
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Смартфон, Кабель Type-C, Захисний чохол, Інструмент для вилучення SIM-карти, Інструкція
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Стандарт связи | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Состояние | Новое |
| QWERTY-клавиатура | Да |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Материал корпуса | Пластик, Стекло, Металл |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Цвет | Золотистый |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Экран | |
| Цветной экран | Да |
| Тип экрана | IPS |
| Диагональ экрана | 6.79 дюйм |
| Разрешение экрана | 2460x1080 |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 396 |
| Сенсорный экран | Да |
| Технология Multitouch | Да |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Дополнительный экран | Отсутствует |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Звонки | |
| Сигналы вызова | MP3-мелодии, Виброзвонок |
| Громкая связь | Да |
| Автодозвон | Да |
| Режим полета | Да |
| Ожидание/удержание вызова | Да |
| Память и процессор | |
| Процессор | Mediatek Helio G91 Ultra |
| Количество ядер | 8 |
| Частота процессора | 2000 МГц |
| Видеопроцессор | Mali-G52 MC2 |
| Объём встроенной памяти | 256 GB |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Максимальный размер карты памяти | 1Tb |
| Связь и коммуникации | |
| Работа с сообщениями | E-mail, SMS, MMS, EMS |
| Интерфейсы | USB Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Спутниковая навигация | Bds, Galileo, GPS, ГЛОНАСС, QZSS |
| Доступ в интернет | GPRS, EDGE, HSDPA, HTML, LTE |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| VoIP-клиент | Нет |
| Push-To-Talk | Нет |
| Поддержка DLNA | Нет |
| Использование в качестве USB-накопителя | Да |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5030 мА/ч |
| Крепление аккумулятора | Несъемный |
| Функция беспроводной зарядки | Нет |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Мощность зарядки | 33 В |
| Мультимедиа | |
| Фотокамера | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 108 Мп |
| Вспышка | Светодиодная |
| Запись видео | Да |
| Максимальная частота кадров видео | 30 кадров/с |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 13 Мп |
| Разъем для наушников | 3,5 мм |
| Диктофон | Да |
| Органайзер | Калькулятор, Часы, Планировщик задач, Поддержка MS Office, Будильник, Календарь |
| Игры | Да |
| Java-приложения | Да |
| Вспышка фронтальной камеры | Да |
| Двойная основная фотокамера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Сканер отпечатка пальца, Датчик освещенности, Датчик приближения, Гироскоп, Компас, Акселлерометр |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 205 г |
- Цена: 7 150 ₴









