Моя посилка прийшла вчасно, саме сидіння на дотик приємне чим я дуже задоволена🤗 саме збирання стільця прийшлось збирати довго не вчасно змогла зрозуміти як його збирати бо не було інструкції чим я трошки не задовільнилась, але це не страшне зібрала сидіти можна, дуже вам вдячна☺️
Моя посилка прийшла вчасно, саме сидіння на дотик приємне чим я дуже задоволена🤗 саме збирання стільця прийшлось збирати довго не вчасно змогла зрозуміти як його збирати бо не було інструкції чим я трошки не задовільнилась, але це не страшне зібрала сидіти можна, дуже вам вдячна☺️
дякую ,замовлення прийшло швидко,товар якісний,все сподобалось,супер
Кваліфікована консультація, швидкі відповіді, миттєва відправка! Рекомендую!