
- Немає в наявності
- Код: 230410
Садовий стіл для барбекю Keter Unity 105L 230410 коричневий
11 360 ₴
+380 (63) 690-68-99
Viber, Telegram, WhatsAppповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Діють сезонні знижки! Перед замовленням обовязково телефонуйте за номером вказаним на сайті!
Садовий стіл для барбекю Keter Unity 105L 230410 коричневий
Функціональне і оригінальне рішення в прекрасному стилі, таке як стіл для гриля UNITY 93 Л, прикрасить будь-який сад або терасу. Основною перевагою продукту є його мультифункціональність. Незвичайна конструкція дозволяє використовувати його, як стіл для приготування страв, і як шафка для зберігання різних продуктів та інгредієнтів. Entertainment Storage оснащений стільницею з нержавіючої сталі, зручною ручкою з додатковими вішалками і коліщатками, завдяки яким продукт зручно переміщати в різні місця. У місткий шафка можна покласти підручні аксесуари, необхідні для приготування та подачі страв на свіжому повітрі. Простий монтаж.
Характеристики
| Розмір упаковки | 84 x 54 x 38,5 см |
|---|---|
| Вага | 15.00 кг |
| Колір | коричневий |
| Артикул | 230401 |
| Висота | 90 см |
| Глибина | 52 см |
| Ширина | 82 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 11 360 ₴


