
-15%
- Готово до відправки
- Код: 155338
Ящик для інструментів Toolbox Premium XL CURVER 155338 графітовий/сріблястий
2 070 ₴
1 769,80 ₴
+380 (63) 690-68-99
Viber, Telegram, WhatsAppповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Діють сезонні знижки! Перед замовленням обовязково телефонуйте за номером вказаним на сайті!
Опис
Ящик для інструментів Toolbox Premium XL CURVER 155338 графітовий/сріблястийІдеальним рішенням для тех, хто хоче упорядкувати свою майстерню, є вбудований ящик для інструментів. Виготовлений з прочного і довговічного пластику. Він має зручну ручку для зручності перенесення, функціональні відсіки та сильні защіпки для передвідкриття відкриття ящика за помилкою.
Довжина 580 мм
Ширина 290 мм
Висота 300 мм
Вбудовані контейнери в кришку 2 шт.
Колір графітовий/сріблястий
Характеристики
| Артикул | 155338 |
|---|---|
| Матеріал | поліпропілен |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 29 см |
| Довжина: | 58 см |
| Розмір паковання | 59х30х31 см |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Колір | Чорний |
| Тип | Шухляда |
- Ціна: 1 769,80 ₴





