
- Немає в наявності
- Код: 41263111
Пральна машина ELECTROLUX EW 6SM326SU
15 870 ₴
ELECTROLUX EW 6SM326SU
Наша компактна пральна машина з системою SensiCare налаштовує тривалість програми відповідно до обсягу завантаження, використовуючи менше води й енергії та запобігаючи надмірному пранню. Можливість виконання найекономніших циклів навіть для найменших завантажень, а її вузький дизайн заощаджує місце.

Одяг виглядає як новий удвічі довше*
Система SensiCare адаптує цикл до завантаження для запобігання надмірному пранню одягу. Завдяки цьому одяг зберігає свій вигляд довше, а вода й електроенергія витрачаються економніше.
*Згідно з результатами випробування на стійкість кольору, здійсненого Ritex. Випробування № 15CR00099, проведене у грудні 2015 р.
Обробка кожного волокна кондиціонером, пом'якшення кожної речі
Опція "Додаткове пом'якшення" здійснює попереднє замочування та рівномірно розподіляє одяг перед додаванням кондиціонеру, забезпечуючи його попадання до кожного волокна, відчуття м'якості та свіжий аромат кожної речі на довше.


Додає пару для справжньої чистоти
Наша антиалергенна функція "Анти-алергія з парою" поєднує водяну пару з високоефективною програмою прання для видалення бактерій, вірусів та алергенів з одягу.
Менше енергії, більше часу
Функція "Регулювання часу" дозволяє регулювати тривалість циклу прання відповідно до часу, який є у вашому розпорядженні. Економія часу та енергії без жодних компромісів щодо ретельності прання вашого одягу.


Велика у догляді за одягом, компактна за розміром
Ваш одяг виглядатиме бездоганно з пральною машиною Electrolux. Її компактний дизайн заощаджує місце, дозволяючи розташувати машину у місцях, які занадто малі для приладів стандартного розміру. Без жодних компромісів щодо якості — ви отримаєте такі самі чудові результати при кожному пранні.
Характеристики
| Тип пральної машини |
|
||
| Максимальне завантаження |
|
||
| Тип двигуна |
|
||
| Привод |
|
||
| Макс. швидкість віджиму |
|
||
| Рівень шуму під час прання |
|
||
| Мова пристрою |
|
||
| Технології якості прання |
|
||
| Конструкція барабана |
|
||
| Барабан |
|
||
| Верхня кришка |
|
Показники ефективності
| Клас енергоспоживання |
|
||
| Клас прання |
|
Основні програми
| Програма ''Бавовна'' | Так | ||
| Програма "Еко Бавовна" | Так | ||
| Програма ''Синтетика'' | Так | ||
| Програма ''Делікатного прання'' | Так | ||
| Програма ''Прання вовни'' |
|
||
| Програма ''Швидке прання'' |
|
Спеціальні програми
| Функція пари |
|
||
| Програма ''Анти-алергія'' |
|
||
| Програма ''Джинси'' | Так | ||
| Програма ''Спортивний одяг'' | Так | ||
| Програма ''Прання дитячих речей'' | Так |
Функції
| Вибір температури прання | Так | ||
| Вибір швидкості віджиму | Так | ||
| Програма ''Видалення плям'' | Так | ||
| Таймер відстрочки старту |
|
||
| Додаткове полоскання |
|
||
| Функція "Дозавантаження" |
|
Системи безпеки
| Захист від дітей | Так | ||
| Захист від протікання |
|
Загальні характеристики
| Висота |
|
||
| Ширина |
|
||
| Глибина |
|
||
| * |
|
||
| Колір корпусу |
|
||
| Колір кромки люка |
|
||
| Матеріал бака |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Тип управління | Механічне |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Клас віджиму | B |
| Вибір температури прання | Так |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Сушка | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Програми | Програма прання сорочок, Програма видалення плям, Програма "Бавовна", Програма "Шерсть", Прання делікатних речей, Прання з парою, Прання спортивного одягу, Додаткове полоскання, Попереднє прання, Попереднє замочування, Програма швидкого прання, Програма ручного прання, Програма "Синтетика", Програма прання верхнього одягу, Програма прання дитячих речей, Програма прання джинсів |
| Особливості | Дисплей, Захист від дітей, Відстрочка старту, Вибір швидкості віджиму, Захист від протікання, Контроль піноутворення, Контроль балансу, Захист від перепадів напруги, З парою, З дисплеєм |
| Кількість програм прання | 14 |
| Рівень шуму при пранні | 53 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 843 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 378 мм |
| Вага | 58.5 кг |
- Ціна: 15 870 ₴






