
- Немає в наявності
- Код: 09874521
Пилосос BOSCH BGB 41BA1
7 580 ₴
+380 (63) 690-68-99
Viber, Telegram, WhatsAppповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
BOSCH BGB 41BA1
Невеликі аксесуари, зручно вбудовані в пристрій
Спростіть прибирання за допомогою інтегрованих аксесуарів. Насадки для щілин та оббивки зберігаються безпосередньо в пилососі, гарантуючи, що необхідні аксесуари завжди будуть під рукою. Легко переходьте від одного типу прибирання до іншого, з легкістю досягаючи ретельного та ефективного очищення.
Характеристики
| Вид прибирання |
|
||
| Тип пилозбірника |
|
||
| Споживана потужність, Вт |
|
||
| Регулювання потужності |
|
||
| Випускний фільтр |
|
||
| Об'єм пилозбірника |
|
||
| Рівень шуму, дБ |
|
||
| Тип трубки |
|
||
| Вертикальне паркування |
|
||
| Особливості |
|
Насадки
| Тип основної щітки |
|
||
| Інші насадки |
|
Особливості
| Радіус прибирання |
|
Живлення
| Тип живлення |
|
||
| Тип акумулятора |
|
Фізичні характеристики
| Комплектація |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип | Звичайний |
| Тип прибирання | Суха |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип вихідного фільтра | Мікрофільтр |
| Об'єм пилозбірника | 4 л |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Регулювання потужності всмоктування, Автоматичне намотування шнура |
| Довжина мережевого шнура | 11 м |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Режими руху | загзагом, уздовж стін, по спіралі, хаотично, автоматично, назад-вперед |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 265 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Вага | 5.3 кг |
- Ціна: 7 580 ₴

















