
- Готово до відправки
- Код: 261030
Горщик для квітів Keter Deco Conic Planter Venetian Brown 261030 коричневий
4 750 ₴
3 949,80 ₴
Горщик для квітів Keter Deco Conic Planter Venetian Brown 261030 коричневий
Квітковий горщик DECO CONIC від KETER – ідеальний вибір для тих, хто бажає поєднання сучасного вигляду та практичної функціональності.
Виготовлено за запатентованою технологією Decocoat з міцного пластику , що забезпечує не тільки елегантний зовнішній вигляд, але й виняткову довговічність. Поверхня квіткового горщика ідеально імітує дерево та стійка до будь-яких погодних умов – ви можете насолоджуватися ним без потреби в догляді чи заміні.
Вбудована інтелектуальна система поливу, яка забезпечує оптимальний догляд за вашими зеленими насадженнями. Ця система дозволяє точно контролювати та регулювати вологість ґрунту, забезпечуючи ідеальні умови для здорового росту та свіжого вигляду рослин. Крапельниця дозволяє легко перевіряти рівень води, надаючи вам повний контроль над усім процесом поливу.
Збірка кашпо швидка та проста, займає лише 5 хвилин! Насолоджуйтесь красою та функціональністю без виснажливого складання.
З квітковим горщиком DECO CONIC ви інвестуєте в передові технології, які виведуть догляд за вашими рослинами на новий рівень – і все це в сучасному дизайні, який прикрасить ваш дім і сад.

Характеристики
| Артикул | 261030 |
|---|---|
| Розміри | 51x51x60 см |
| Розмір упаковки | 57x54x17 см |
| Вага | 4 кг. |
| Колір | коричневий |
| Висота | 60 см |
| Ширина | 51 см. |
| глибина | 51 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 3 949,80 ₴




