
- Немає в наявності
- Код: 22222
Телескопічна ручка на колесах Keter Roc Pro 22222
3 000 ₴
+380 (63) 690-68-99
Viber, Telegram, WhatsAppповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телескопічна ручка на колесах Keter Roc Pro 22222
Професійний інструментальний візок KETER ROC Pro Gear 2.0 призначений для транспортування валіз Pro Gear 2.0 XL , включаючи висувну версію. Оснащений телескопічною ручкою та великими 9-дюймовими колесами , він забезпечує комфорт та мобільність за будь-яких умов. Знімна конструкція полегшує зберігання та швидке налаштування. Це надійне рішення для професіоналів, які очікують максимальної функціональності та довговічності у щоденному використанні.
.jpg)
Характеристики
| Артикул | 22222 |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Матеріал | пластик |
| Висота | 65-80 см |
| Ширина | 65 см |
| Глибина | 15 см |
| Розмір упаковки | 65х65х15 см |
| Вага | 4 кг. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 000 ₴










