
- Немає в наявності
- Код: 21356243
Духова шафа електрична ELECTROLUX EOF5F50BV, 65л, 2.09 кВт
17 230 ₴
ELECTROLUX EOF5F50BV
У духовій шафі 600 SurroundCook® Oven все буде приготовлено рівномірно — від смаженої курки з хрусткою скоринкою до делікатних безе. Наша духовка забезпечує постійну внутрішню температуру у всій духовій шафі, оскільки вентилятор здійснює циркуляцію повітря та тепла. Тому вам більше не потрібно перевертати страви або регулювати дека.

Рівномірне готування з функцією Multilevel
Насолоджуйтесь рівномірним приготуванням страв завдяки функції Multilevel. Додаткове нагрівальне кільце забезпечує рівномірне готування на двох рівнях. Ідеально підходить для створення найпухкішого печива та розкішних пирогів.

Каталітичне очищення — духова шафа очищується самостійно
З нашою технологією каталітичного очищення ви можете попрощатися з брудом та залишками жиру у духовій шафі. Ця технологія самоочищення автоматично запускається при досягненні духовою шафою температури 250°C. Тепер очистити духову шафу стало надзвичайно легко.

Точні налаштування зі світлодіодним дисплеєм з таймером
Зі світлодіодним дисплеєм SET легко слідкувати за процесом приготування страв. Дозволяє встановити точний час готування та слідкувати за процесом приготування страв. Це забезпечує контроль над духовою шафою без зайвих зусиль. А ви можете зосередитись на розкритті своїх кулінарних талантів.

Швидке та ефективне рівномірне приготування
Наша система Even Cooking забезпечує циркуляцію тепла в духовій шафі, гарантуючи рівномірне приготування. І все це без необхідності перевертати страву. Наша технологія забезпечує швидше нагрівання духової шафи, що заощаджує час та енергію.
Характеристики
| Тип духової шафи |
|
||
| Тип керування |
|
||
| Тип перемикачів |
|
||
| Тип очищення духової шафи |
|
||
| Кількість режимів |
|
||
| Режими приготування |
|
||
| Тип напрямних |
|
||
| Внутрішній об'єм |
|
||
| Колір виробника |
|
Оснащення духовки
| Діапазон температур |
|
||
| Конвекція |
|
||
| Наявність гриля |
|
||
| Тип гриля |
|
||
| Рожен |
|
||
| Вентилятор охолодження | Так | ||
| Освітлення духовки | Так | ||
| Матеріал дверцят |
|
||
| Внутрішнє покриття |
|
||
| Основні функції |
|
Енергоефективність
| Клас енергоспоживання |
|
||
| Споживання електроенергії |
|
||
| Потужність підключення |
|
Габарити і комплектація
| Висота |
|
||
| Ширина |
|
||
| Глибина |
|
||
| Висота вбудовування |
|
||
| Ширина вбудовування |
|
||
| Глибина вбудовування |
|
||
| Вага | 26,8 кг | ||
| Вага в упаковці, кг | 28 кг | ||
| Комплектація |
|
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Електронне |
| Елементи управління | Поворотні, Утоплювані, Сенсорні |
| Об'єм духової шафи | 65 л |
| Кількість режимів приготування | 8 |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Матеріал фасаду | Скло, Нержавіюча сталь |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип гриля | електричний |
| Функція розморожування | Так |
| Споживана потужність | 2090 Вт |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Термостат | Так |
| Дисплей | Так |
| Годинник | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 590 мм |
| Ширина | 594 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Вага | 26.8 кг |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 590 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 560 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція автовимкнення | Ні |
- Ціна: 17 230 ₴









