
- Готово до відправки
- Код: 27396121
Духова шафа електрична ELECTROLUX LOH3H00BK, 65л, 2.09 кВт
12 190 ₴
10 189,80 ₴
ELECTROLUX LOH3H00BK
Духова шафа серії 300 Convection нагрівається швидше, ніж стандартна духова шафа. Завдяки спеціальному вентилятору тепло рівномірно розподіляється по всій камері, гарантуючи рівномірне приготування з усіх боків.

Швидке та ефективне рівномірне приготування
Наша система Even Cooking забезпечує циркуляцію тепла в духовій шафі, гарантуючи рівномірне приготування. І все це без необхідності перевертати страву. Наша технологія забезпечує швидше нагрівання духової шафи, що заощаджує час та енергію.

Очищуйте духову шафу парою за допомогою функції AquaClean
Завдяки функції AquaClean духова шафа використовує вологу для ефективного очищення стінок без застосування агресивних мийних засобів. Спочатку AquaClean випаровує воду, яка знаходиться на дні духової шафи. Потім пара розмочує застарілий жир і залишки їжі, очищуючи стінки природним шляхом.

Точне вимірювання часу завдяки SET
Функція SET, яка відображається на дисплеї, забезпечує керований і точний контроль часу під час процесу готування. Скористайтеся можливістю відкладеного запуску або легко встановіть час закінчення готування.
Гриль-функція для швидшого запікання та рум’яної скоринки
Ідеально підходить для тостів та хрустких страв. Функція гриля працює швидше, ніж традиційне запікання та підрум’янення.
Характеристики
| Тип духової шафи |
|
||
| Тип керування |
|
||
| Тип перемикачів |
|
||
| Тип очищення духової шафи |
|
||
| Кількість режимів |
|
||
| Режими приготування |
|
||
| Кількість рівнів напрямних |
|
||
| Тип напрямних |
|
||
| Внутрішній об'єм |
|
||
| Колір виробника |
|
Оснащення духовки
| Діапазон температур |
|
||
| Конвекція |
|
||
| Наявність гриля |
|
||
| Тип гриля |
|
||
| Рожен |
|
||
| Вентилятор охолодження | Так | ||
| Освітлення духовки | Так | ||
| Кількість шибок в дверцятах |
|
||
| Матеріал дверцят |
|
||
| Внутрішнє покриття |
|
||
| Технології очищення |
|
||
| Основні функції |
|
Енергоефективність
| Клас енергоспоживання |
|
||
| Споживання електроенергії |
|
||
| Потужність підключення |
|
Габарити і комплектація
| Висота |
|
||
| Ширина |
|
||
| Глибина |
|
||
| Висота вбудовування |
|
||
| Ширина вбудовування |
|
||
| Глибина вбудовування |
|
||
| Вага | 27,8 кг | ||
| Вага в упаковці, кг | 28 кг | ||
| Комплектація |
|
||
| Наявність шнура живлення |
|
||
| Наявність вилки |
|
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Електронне |
| Елементи управління | Поворотні, Кнопкові |
| Об'єм духової шафи | 65 л |
| Кількість режимів приготування | 8 |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал фасаду | Скло, Нержавіюча сталь |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція розморожування | Так |
| Споживана потужність | 2090 Вт |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Термостат | Так |
| Дисплей | Так |
| Годинник | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 590 мм |
| Ширина | 594 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Вага | 27.8 кг |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 593 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 560 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 550 мм |
- Ціна: 10 189,80 ₴







