
- Готово до відправки
- Код: 41297600
Смартфон Samsung Galaxy A57 5G 12/512GB Lilac, NFC, 6.7'' AMOLED, 50+12+5/12 Мп, Exynos 1680, 5000 мА·год
34 520 ₴
28 519,80 ₴
Samsung Galaxy A57 5G 12/512GB
.jpg)
Неймовірно тонкий та елегантний дизайн
Зустрічайте новий Galaxy A57 5G — з оновленим дизайном спереду та ззаду, який вражає і привертає увагу, де б ви не були. Тонший, ніж будь-коли раніше, він має елегантний силует із глянцевим покриттям, яке одразу привертає погляд. Легкий і зручний для тримання в одній руці, Galaxy A57 5G оснащений потрійною камерою, розташованою на задній панелі з ефектом напівпрозорого скла, що робить її помітною та стильною.
.gif)
Глянцеве покриття для сучасного вигляду
Galaxy A57 5G має глянцеве скляне покриття на задній панелі, яке нагадує глазуровану кераміку та підкреслює стиль. Ви можете вибрати один з чотирьох кольорів, що відповідають вашому настрою: Темно-синій, Сірий, Світло-блакитний або Бузковий, щоб повністю адаптувати вигляд телефону під свій індивідуальний стиль.
.jpg)
Потужна система камер для кращих фотографій
З оновленою системою камер Galaxy A57 5G ви зможете знімати яскраві, чіткі фотографії та відео. Телефон оснащений 50 МП ширококутною камерою з оптичною стабілізацією зображення, 12 МП надширококутною камерою та 5 МП макрокамерою. Фронтальна камера на 12 МП підтримує Super HDR, що робить ваші селфі-відео ще більш насиченими та деталізованими.
.gif)
Яскраві відео навіть вночі
Galaxy A57 5G має вдосконалену функцію Нічної зйомки, що дозволяє отримувати яскравіші відео навіть у темряві. Завдяки покращеній обробці зображень і великим пікселям сенсора (1,0 мкм), камера поглинає більше світла, що зменшує шум і розмиття на нічних знімках. Тепер ви можете знімати чіткі, яскраві відео навіть в умовах слабкого освітлення.
.gif)
Super HDR для ідеальних селфі
Технологія Super HDR у фронтальній камері Galaxy A57 5G оптимізує селфі-відео, підвищуючи насиченість кольорів і контрастність. Фони зображення стають чіткими та яскравими, що дозволяє отримати професійні результати для вашого відео-блогу або прямих трансляцій. Тепер ваші селфі завжди будуть готові до публікації.
.gif)
Культові кадри з AI Segmentation
Знімайте портрети з покращеною деталізацією завдяки функції AI Segmentation на Galaxy A57 5G. Система задньої камери автоматично розпізнає фон, передній план і небо, миттєво покращуючи якість таких елементів, як шкіра, обличчя, волосся та трава. Завдяки надширококутній камері ви можете захопити ширше поле зору і додати більше деталей до вашого кадру.
.jpg)
Видалення об'єктів для ідеальних фото
Функція Видалення об'єктів на Galaxy A57 5G дозволяє швидко позбутися небажаних елементів на фотографіях. Розумний алгоритм штучного інтелекту автоматично покращує текстури і зменшує розмиття в області навколо видалених об'єктів, забезпечуючи природний вигляд результату. Це дозволяє створювати ідеальні знімки, де нічого не відволікає увагу.
.jpg)
Best Face для ідеальних групових фотографій
Galaxy A57 5G з функцією Best Face дозволяє покращити групові фотографії, обираючи найкращі вирази обличчя з кількох знімків і об’єднуючи їх в одне ідеальне фото, на якому всі посміхаються. Це простий спосіб створити чудове фото вашої компанії без зайвих зусиль.
.jpg)
Зображення високої роздільності
6,7-дюймовий дисплей FHD+ Super AMOLED Plus на Galaxy A57 5G забезпечує чітке та яскраве зображення з тонкими рамками, що дозволяє комфортно переглядати відео, грати в ігри або просто гортаєте контент. Функція Vision Booster покращує видимість навіть на яскравому сонячному світлі, гарантуючи чіткість зображення при будь-яких умовах.
.gif)
2 дні роботи на одному заряді
З акумулятором на 5000 мАг Galaxy A57 5G забезпечує до двох днів безперервної роботи без необхідності заряджати телефон. А функція Super Fast Charging 2.0 дозволяє зарядити до 60% за всього 30 хвилин, що дає можливість швидко повернути енергію в разі потреби.
.jpg)
Висока продуктивність та покращена швидкість
Восьмиядерний процесор Galaxy A57 5G забезпечує надійну продуктивність протягом усього дня, дозволяючи без зусиль відтворювати, створювати і редагувати контент. Оновлена пам'ять LPDDR5X підвищує ефективність багатозадачності, а поліпшена Парова камера запобігає перегріву, дозволяючи вам комфортно грати без ризику перегріву.
.jpg)
One UI — ваш стиль і зручність
Інтерфейс One UI в Galaxy A57 5G адаптується до ваших потреб, пропонуючи можливості для креативності та продуктивності. Завдяки інтеграції штучного інтелекту система навчається під ваші звички і дає змогу створювати, бачити і розуміти більше, роблячи використання телефону інтуїтивно зручним і ефективним.
.jpg)
Характеристики
| Екран | |
| Тип екрану | Super AMOLED Plus |
| Діагональ екрану | 6.7'' |
| Роздільна здатність екрану | 2340x1080 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Процесор | |
| Процесор | Exynos 1680 |
| Кількість ядер | 8 |
| Графіка | |
| Графічний чип | Xclipse 550 |
| Камера | |
| Кількість основних камер | 3 |
| Основна камера | 50 + 12 + 5 Мп |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
| Об'єктив основної камери | Ширококутний (стандартний), Ультраширококутний, Макро |
| Оптичний зум | Відсутній |
| Запис відео | |
| Запис відео | 4K@30fps, 1080p@30/60fps, 720p@240fps |
| Пам'ять | |
| Об'єм накопичувача | 512 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Відсутній |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12 ГБ |
| ОС | |
| Операційна система | Android (One UI) |
| Бездротові технології | |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi 6 (802.11ax), Bluetooth 6.0 |
| Навігація | GPS, Galileo, QZSS, BeiDou (BDS) |
| NFC | Є |
| Зв'язок | |
| Кількість SIM-карт | 2 x Nano-SIM + eSIM |
| Покоління мобільного зв'язку | 5G |
| Підтримка eSim | Є |
| Живлення та акумулятор | |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
| Ємність акумулятора | 5000 мА·год |
| Швидка зарядка | Є |
| Потужність зарядки | 45 Вт |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Реверсивна зарядка | Немає |
| Інтерфейси | |
| Аудіороз'єм | Немає |
| Фізичні параметри | |
| Захист від вологи та пилу | Є |
| Стандарт захисту | IP68 |
| Сканер відбитка пальця | Під екраном (оптичний) |
| Матеріал корпусу | Алюміній/Скло |
| Колір | Бузковий |
| Розміри | 161.5 х 76.8 х 6.9 мм |
| Вага | 179 г |
| Додатково | |
| Для геймерів | Ні |
| Особливості | Компас, Гіроскоп, Датчик наближення, Акселерометр |
| Комплектація | Смартфон • кабель USB-C - USB-C • інструмент для виймання SIM-карти • документація |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| Репліка | Ні |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Матеріал корпусу | Скло, Алюміній |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Фіолетовий |
| Стандарт Bluetooth | 6.0 |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Тип матриці | Super AMOLED |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | Super AMOLED |
| Діагональ екрану | 6.7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2340x1080 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 384 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Samsung Exynos 1680 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2900 МГц |
| Відеопроцесор | Xclipse 550 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | E-mail, SMS |
| Інтерфейси | Wi-Fi Hotspot, Bluetooth, Wi-Fi, NFC, Type-C |
| Супутникова навігація | Bds, Galileo, GPS, ГЛОНАСС, QZSS |
| Доступ в інтернет | 5G, LTE |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Потужність заряджання | 45 В |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Функції камери | Автофокус, Підтримка знімання 4К, Ширококутний об'єктив, Ультраширококутний об'єктив |
| Запис відео | Так |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 12 Мп |
| FM-радіо | Ні |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Органайзер | Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Підтримка MS Office, Будильник, Календар |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Сканер особи, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Акселлерометр |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 179 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція бездротового заряджання | Ні |
- Ціна: 28 519,80 ₴









