
-18%
- Готово до відправки
- Код: 87568562
Водонагрівач (Бойлер) EWT Clima Runde AWH/M 80 V, 80л, 2000 Вт
6 840 ₴
5 639,80 ₴
+380 (63) 690-68-99
Viber, Telegram, WhatsAppповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
|
EWT Clima Runde AWH/M 80 V EWT Clima — це німецький виробник кліматичної техніки. Техніка EWT Clima вирізняється доступністю і якістю, що не поступається європейським аналогам. Компанія працює на кліматичному ринку вже понад 50 років, відтоді як 1957 року почала виробляти опалювальну техніку в Німеччині. На цей момент компанія виробляє якісні та надійні кондиціонери, олійні радіатори, конвектори й багато іншого. Уся продукція бренда виробляється на сучасному підприємстві, всі виробничі операції повністю автоматизовані. Основні характеристики |
|
|---|---|
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EWT Clima |
| Країна виробник | Македонія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 24 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Максимальний тиск води | 6 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Прискорений нагрів | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Датчик іонізації | Ні |
| Датчик перегріву | Так |
| Датчик потоку | Ні |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 790 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 440 мм |
- Ціна: 5 639,80 ₴





