
- Готово до відправки
- Код: 85685685
Водонагрівач (бойлер) Quartz Mirano 100 V, 100л, 2000 Вт
12 840 ₴
10 639,80 ₴
Quartz Mirano 100 V
Якісний водонагрівач Quartz Mirano 100 V ідеально підійде для сім’ї з трьох і більше осіб. Модель здатна забезпечити кілька точок водорозбору, а також гарантує гарячий душ для всіх членів сім’ї, можливість миття посуду та виконання інших гігієнічно-побутових завдань. Пристрій має безліч переваг, тому ми рекомендуємо купити водонагрівач Quartz Mirano 100 V на вигідних умовах на цій сторінці сайту.
Водонагрівач Quartz Mirano 100 V: численні переваги пристрою
Пристрій вартістю 12 800 грн економить простір, оскільки має плоский дизайн завдяки технології Double Tank. За такої малої глибини виріб вписується в будь-яку тісну нішу. Інші переваги представлені у списку:
- прилад працює на основі двох мокрих мідних ТЕНів — вони не іржавіють (+ магнієвий анод), захищені від накипу, значно швидше за аналоги нагрівають воду;
- прилад автоматично захищений від перегріву за допомогою термовимикача;
- пропонується три режими нагріву: економічний, стандартний і швидкий, коли задіяні обидва ТЕНи;
- бак з нержавійки з додаванням молекул титану стійкий до пошкоджень, перепадів температури, герметичний у місцях зварних швів.
Ціна водонагрівача Quartz Mirano 100 V вигідна, враховуючи його енергоефективність. Щільна теплоізоляція Super Foam мінімізує тепловтрати і робить пристрій ще вигіднішим у використанні. У комплекті постачається ПЗВ, а також запобіжний клапан від надлишкового тиску, тому використання приладу повністю безпечне.
Quartz Mirano 100 V
Окрім зазначених переваг, варто згадати продуману індикацію. Вона дозволяє візуально визначити статус приладу (червоний індикатор — нагрів, зелений — живлення увімкнено).
Керування виробом механічне, без зайвих складнощів і сенсорів. Регулятор знаходиться на передній панелі, використовується інтуїтивно просто. Прилад нагрівається до прийнятної температури приблизно за 2 години. Встановлення пристрою виключно вертикальне, здійснюється на стіну.
Основні характеристики
Номінальний об'єм
100 л
Форма бойлера
плоский
Тип ТЕНа
мокрий
Потужність ТЕНа
800 Вт, 1200 Вт, 2000 Вт
Кількість ТЕНів
2 шт
Кількість режимів роботи
3 шт
Мінімальний час нагріву води
130 хв.
Максимальна температура нагріву
75 °C
Встановлення
вертикальна
Монтаж
настінний
Підключення води
знизу
Особливості та функції
індикатор нагріву, індикатор роботи
Діаметр підключення
1/2 ″
Додатково
захист від надлишкового тиску, технологія Super Foam, захист від перегріву
Управління
механічне
Комплектація
бойлер, кабель з пристроєм захисного відключення (ПЗВ), кріпильні анкери для монтажу, запобіжний клапан, інструкція з експлуатації
Регулятор температури
зовнішній
Електроживлення
230 В
Клас захисту
IPX4
Матеріал корпусу
сталь
Матеріал теплоізоляції
пінополіуретан
Матеріал внутрішнього бака
нержавіюча сталь
Тип анода
магнієвний (пасивний) анод
Подача води
напірний
Робочий тиск
7 бар
Тип бойлера
електричний
Виробництво
Китай
Енергоефективність
Тепловтрати
1.5 квт⋅г/24г
Фізичні характеристики
Висота
1184 мм
Ширина
514 мм
Глибина
290 мм
Колір
білий
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватись виробником без попередження. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником. Уточнюйте, будь ласка, важливі для Вас характеристики товару у наших менеджерів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quartz |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 130 хв |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Нержавіюча сталь |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 27 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Мінімальний тиск води | 0.7 бар |
| Максимальний тиск води | 7.5 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Ні |
| Прискорений нагрів | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Датчик іонізації | Ні |
| Датчик перегріву | Ні |
| Датчик потоку | Ні |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1184 мм |
| Ширина | 514 мм |
| Глибина | 290 мм |
- Ціна: 10 639,80 ₴

