
- Готово до відправки
- Код: 5326431
Водонагрівач (Бойлер) THERMEX IF 100- V (smart), 100 л, 2000 Вт
15 880 ₴
12 879,80 ₴
THERMEX IF 100- V (smart)
Водонагрівач THERMEX IF Smart — Супер плоский бойлер з сенсорним управлінням і унікальною функцією розумного нагріву Smart Control. Активація режиму Smart Control дозволяє водонагрівача запам'ятовувати протягом першого тижня звички користувача і надалі підлаштувати сам прилад.
Панель Керування водонагрівача THERMEX IF Smart
- Активація режиму Smart Control дозволяє водонагрівача запам'ятовувати протягом першого тижня звички користувача і надалі автоматично під них підлаштовуватися. Водонагрівач буде регулювати температуру нагрівання і економити електроенергію.
- Також споживач може вибрати 3 режими нагріву води 55/65/75 С.
- Режим NO Frost – коли прилад вимкнений кнопкою «On/Off», а температура води стає менше 5 Із режим захисту автоматично включається. (Не залишайте включений прилад до мережі 220 В на довгий час, якщо немає необхідності)
Це не просто водонагрівач, а інтелектуальний пристрій зі зручною системою управління. Прилад підтримує задану температуру води автоматично і має можливість програмування, дозволяючи вам заздалегідь налаштовувати його роботу. Система захисту від перегріву й антикорозійне покриття внутрішнього бака забезпечують безпеку використання та довговічність пристрою.
Крім того, смарт-функції допомагають максимально ефективно використовувати електроенергію. Вбудована термоізоляція дає змогу воді залишатися гарячою довгий час, що знижує витрату енергії та робить водонагрівач ще більш економічним. Ви можете бути впевнені в тому, що прилад прослужить вам довгі роки.
Характеристики
Об'єм
- 100 л
- 1х1300 Вт, 1х700 Вт Вт
- Електронний
- Відкритий (на корпусі)
- Мокрий
- Сталевий з покриттям
- Бойлер Інструкція Зворотний клапан Шнур з ПЗВ Комплект анкерів
- Прямокутна
- Вертикальне
- Горизонтальне
- Настінний
- 2000 Вт
- Електронне
- Без керування через Wi-Fi
- Білий
- Сталевий з покриттям
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermex |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Біостеклофарфор |
| Вага | 28.5 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1240 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Глибина | 293 мм |
- Ціна: 12 879,80 ₴




