
- Готово до відправки
- Код: 421764574
Водонагрівач (Бойлер) WILLER EV30DR-Prime, 30л, 1500 Вт
5 830 ₴
4 829,80 ₴
WILLER EV30DR-Prime
Надійний накопичувальний електричний водонагрівач WILLER EV30DR-Prime циліндричної форми об'ємом 30 літрів. Оснащений сухим нагрівальним елементом із нержавіючої сталі, потужністю 1500 Вт. Внутрішній бак, виготовлений із сталі, покритої титанокварцевою емаллю, та захисний магнієвий анод забезпечують тривалий термін експлуатації. Сфера застосування – нагрівання води для побутових цілей, для душу та ванної. Для використання у будинку, квартирі, на дачі.
Особливості бойлерів WILLER серії Prime :
- Універсальна монтажна планка з розмірами для установки від 120 до 300 мм дозволяє уникнути свердління нових отворів під час монтажу на місце попереднього бойлера інших виробників.
- Сухий нагрівальний елемент із нержавіючої сталі
- Потужність 1500 Вт – низьке навантаження споживання в електромережі
- Світлова індикація процесу нагрівання води. Зручне та просте механічне управління
- Подвійний захист від перегріву води за допомогою термостата та термозапобіжника
- Подвійний захист внутрішнього бака від корозії: високоякісна титанокварцева емаль та захисний магнієвий анод.
- Захист від надлишкового тиску в баку за допомогою мультифункціонального запобіжного клапана
- Глибина установки пристрою становить 35.5 см.
Характеристики
Тип водонагрівача
накопичувальний
Ємність бака
Тип тену
сухий
Кількість нагрівальних елементів
1 шт
Максимальна споживана потужність
1,5 кВт/год
Матеріал бака
метал покритий титанокварцевою емаллю
Форма водонагрівача
циліндрична
Тип установки
вертикальні
Колір
білий
Додаткові характеристики
Захисний клапан
є
Магнієвий захисний анод
є
Термометр
є
Мінімальний робочий тиск
0,75 МПа бар
Режим антизамерзання
ні
Регулювання температури
є
Час нагріву від 15 ° С до макс. температури
59 хвилин
Додатково
Універсальна монтажна планка з розмірами для установки від 120 до 300 мм дозволяє уникнути свердління нових отворів під час монтажу на місце попереднього бойлера інших виробників Сухий нагрівальний елемент із нержавіючої сталі. Потужність 1500 Вт – низьке навантаження споживання електромережі Світлова індикація процесу нагрівання води. Зручне та просте механічне керування Подвійний захист від перегріву води за допомогою термостату та термозапобіжника Подвійний захист внутрішнього бака від корозії: високоякісна титанокварцова емаль та захисний магнієвий анод Захист від надлишкового тиску в баку за допомогою мультифункціонального запобіжного клапана
Фізичні характеристики
Розміри (ШxВxГ)
340x580x355 мм
Вага
14,4 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WILLER |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 30 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Вага | 14.4 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Магнієвий анод | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Глибина | 355 мм |
- Ціна: 4 829,80 ₴










