
- Готово до відправки
- Код: 87686522
Водонагрівач (Бойлер) WILLER EV50DR Grand-SP-alumgr, 50л, 2000 Вт
14 430 ₴
11 929,80 ₴
WILLER EV50DR Grand-SP-alumgr
Преміальний плаский чорний бойлер, який допоможе Вам вирішити не тільки проблему з відсутністю гарячої води, але і прикрасить інтер'єр Вашої ванної комнати. Насичений колір не вигорає з часом, покриття стійке до подряпин, стильно і красиво виглядає. Ви маєте можливість як заховати ваш водонагрівач в колір з дизайном інтер'єру, так і виділити його на свій смак.
Особливості:
Плаский накопичувальний електричний водонагрівач з внутрішнім баком з емальованої сталі об'ємом 50 літрів. Оснащений двома сухими (захищеними) нагрівальними елементами загальною потужністю 2,0 кВт. Внутрішній бак, виготовлений з емальованої сталі, і захисний магнієвий анод забезпечують тривалий термін експлуатації.
- Система з двох ємностей, з'єднаних загальним протоком води, теплоізоляцією і зовнішнім корпусом
- Внутрішня поверхня бака захищена шаром титанокварцевої емалі (нанесення при температурі 1000°C)
- Теплоізоляція забезпечується шаром якісного щільного пінополіуретану
- Плавне регулювання температури нагріву
- Подвійний захист від перегріву води (терморегулятор+термозахист)
- Подвійний захищений (сухий) нагрівальний елемент
- Доступні режими потужності: 0,8 кВт; 1,2 кВт; 2,0 кВт
- Вертикальне розміщення
- Гарантія на внутрішній бак 5 років
Характеристики
| Тип водонагрівача |
|
||
| Форма баку |
|
||
| Об'єм баку |
|
||
| Потужність нагрівального елементу |
|
||
| Тип нагрівального елемента |
|
||
| Кількість ТЕНів |
|
||
| Тип управління термостатом |
|
||
| Тип встановлення |
|
||
| Підведення труб |
|
||
| Матеріал бака |
|
||
| Внутрішнє покриття |
|
||
| Максимальна температура нагріву |
|
||
| Час первинного нагріву |
|
||
| Колір виробника |
|
Параметри захисту
| Магнієвий анод |
|
||
| Запобіжний клапан (захист від надлишкового тиску) |
|
||
| Захист від перегріву |
|
Габарити і гарантія
| Висота (мм) |
|
||
| Ширина (мм) |
|
||
| Глибина |
|
||
| Вага | 23 кг | ||
| Наявність шнура живлення |
|
||
| Наявність вилки |
|
||
| Комплектація |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WILLER |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Вага | 23 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 885 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 270 мм |
- Ціна: 11 929,80 ₴










