
- Готово до відправки
- Код: 42164363
Духова шафа електрична ELECTROLUX EOF3H40BK, 65л, 2.09 кВт
12 590 ₴
10 589,80 ₴
ELECTROLUX EOF3H40BK

ELECTROLUX EOF3H40BK
У духовій шафі 600 SurroundCook® Oven все буде приготовлено рівномірно — від смаженої курки з хрусткою скоринкою до делікатних безе. Наша духовка забезпечує постійну внутрішню температуру у всій духовій шафі, оскільки вентилятор здійснює циркуляцію повітря та тепла. Тому вам більше не потрібно перевертати страви або регулювати дека.
Рівномірне готування з функцією Multilevel
Насолоджуйтесь рівномірним приготуванням страв завдяки функції Multilevel. Додаткове нагрівальне кільце забезпечує рівномірне готування на трьох рівнях. Ідеально підходить для створення найпухкішого печива та розкішних пирогів.


Легке очищення з AquaClean
Чищення після приготування їжі не повинно бути складною справою — наша духова шафа очищується за допомогою додаткової вологості. Система AquaClean випаровує воду з дна духової шафи, а пара послаблює пригорілий жир та залишки їжі, що залишилися на її поверхнях. Завдяки цьому можна з легкістю досягнути природної чистоти.
Швидке та ефективне рівномірне приготування
Наша система Even Cooking забезпечує циркуляцію тепла в духовій шафі, гарантуючи рівномірне приготування. І все це без необхідності перевертати страву. Наша технологія забезпечує швидше нагрівання духової шафи, що заощаджує час та енергію.


Освітлення духовки для повного огляду
Слідкуйте, як зарум'янюється верхній шар вашої лазаньї, а шкірка курчати бездоганно засмажується. Завдяки чудово розташованій підсвітці всередині духової шафи ви знатимете, коли ваші страви знаходяться на піку смаку. Пролийте світло на процес готування.
Готуйте на грилі для золотистого результату
Отримайте від свого грилю більше, ніж будь-коли, — від хрусткого бекону до смаженої моцарели. Ідеально підходить для хрустких курячих крилець і халумі, що тане у роті.

Характеристики
Оснащення духовки
Енергоефективність
Габарити і комплектація
|
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Електронне |
| Елементи управління | Поворотні, Кнопкові |
| Об'єм духової шафи | 65 л |
| Кількість режимів приготування | 8 |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал фасаду | Скло, Нержавіюча сталь |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція розморожування | Так |
| Споживана потужність | 2090 Вт |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Термостат | Так |
| Дисплей | Так |
| Годинник | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 590 мм |
| Ширина | 594 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Вага | 28.1 кг |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 593 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 560 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція автовимкнення | Ні |
- Ціна: 10 589,80 ₴







