
-17%
- Готово до відправки
- Код: 42164343
Духова шафа електрична GUNTER & HAUER EOM 866, 70л, 3 кВт, гриль
11 800 ₴
9 799,80 ₴
+380 (63) 690-68-99
Viber, Telegram, WhatsAppповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GUNTER & HAUER EOM 866
Електрична духова шафа EOM 866 – це поєднання сучасного дизайну, функціональності та безпеки. Об'єм духової шафи становить 70 літрів, що дозволяє готувати як невеликі порції, так і страви для великої родини. Клас енергоспоживання A гарантує економічне використання електроенергії. Пристрій оснащений 8 функціями, що забезпечують різноманітні режими приготування, від класичної випічки до гриля та конвекції.
Духовка має три стекла на дверцятах, що забезпечує високий ступінь безпеки та запобігає перегріву зовнішньої поверхні. Завдяки циркуляції повітря по контуру камери забезпечується ефективне охолодження, це захищає сусідні меблеві поверхні від перегріву. Механічне керування робить використання духовки інтуїтивно зрозумілим, а термостат регульований з діапазоном температур від 50 до 250°C дозволяє точно вибрати необхідний режим для будь-якої страви.
Для зручності експлуатації передбачені таймер з функцією автоматичного відключення і емаль, що легко очищається всередині камери. Дверцята та внутрішнє скло знімні, що значно полегшує процес чищення. Захист від перегріву та продумана система охолодження доповнюють цей функціональний та безпечний прилад, забезпечуючи максимальний комфорт у використанні.
Продукт має такі особливості:
Захист меблів із контурним охолодженням
Циркуляція повітря за контуром духової шафи забезпечить його якісне охолодження. Ви можете бути спокійними за збереження сусідніх меблів: навіть дуже часто користування духовкою не зашкодить їй і не зіпсує зовнішній вигляд.
Безпечні дверцята – гарантія захисту від опіків
Вибираючи модель духовки з кількома стеклами, ви можете не турбуватися про безпеку дітей або домашніх тварин. Завдяки повітряним потокам, що циркулюють між склом, зовнішня поверхня не нагрівається навіть при високих температурах усередині камери.
Функції духовки:
Гриль:
Ідеально підходить для приготування невеликих порцій м'яса, підсмажування тостів, пивних ковбасок.
Подвійний гриль:
режим, придатний для приготування стейків, запікання курки та страв із сирною скоринкою.
Подвійний гриль + конвекція:
такий режим дозволить приготувати великі порції м'яса, при цьому збереже його соковитість та ніжність та додасть рум'яної скоринки.
Верхній + нижній нагрівальні елементи (класичне нагрівання):
завдяки нагрівальним елементам, розташованим зверху та знизу, тепло рівномірно розподіляється по духовці. Ідеально підходить для випікання смачних пирогів із дріжджового тіста.
Верхній + нижній нагрівальні елементи (класичне нагрівання) та конвекція:
у цьому режимі одночасно працюють верхній і нижній нагрівальні елементи, а конвекція забезпечує більш рівномірне поширення тепла. Для приготування будь-якої випічки, а також сушіння фруктів та овочів на кількох рівнях духовки.
Конвекційне нагрівання:
спеціальний нагрівальний елемент на задній стінці генерує тепло, яке потім розподіляється по духовці завдяки конвекції. Система дозволяє готувати різні блюда на кількох рівнях без змішування запахів.
Нижній нагрів:
працює лише нижній нагрівальний елемент. Рекомендується використовувати для приготування тортів, бісквітів.
Розморожування:
вентилювання холодним повітрям зменшує час розморожування без використання режимів нагрівання.
Характеристики
Тип духової шафи
- Електрична
- 59.5 см
- 70 л
- 8 шт
- 5 шт
- Гриль
Подвійний гриль
Подвійний гриль + конвекція
Верхній + нижній нагрівальні елементи (класичний нагрів)
Верхній + нижній нагрівальні елементи (класичний нагрів) та конвекція
Конвекційний нагрів
Нижній нагрів
Розморожування
Освітлення
Додаткові параметри
Додаткові функції- Вимкнення духовки після завершення програми
- Конвекція
- Таймер
- Ні
- Електричний
- Скло
- А
- Скло
- 0.89/0.99 кВт*год
- 1000 Вт
- 250 °С
- 50 °С
Безпека та догляд
Кількість стекол дверцят- 3 шт
- Емаль легкого чищення
Інформація для з'єднання
Можливість під'єднання до мережі- 220 - 240 В
- 3000 Вт
- Нержавіюча сталь
- 59.7 см
- Підсвітка
- 58 см
- Механічне управління
- Емаль легкого очищення
- Знімні
- Без вилки
- Знімні дверцята і внутрішнє скло для легкого чищення
Охолодження дверцят духовки
Захист від перегріву
- 2024
- Деко
Решітка
Знімні спрямовувачі: 5 рівнів
Інструкція
Гарантійний талон
Елементи кріплення
- 58.5 х 55.5 х 56 см
- 66 х 65 х 68 см
- 31 кг
- 34.2 кг
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gunter & Hauer |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Поворотні, Утоплювані |
| Об'єм духової шафи | 70 л |
| Кількість режимів приготування | 8 |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Матеріал фасаду | Скло/нержавіюча сталь |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип гриля | електричний |
| Функція розморожування | Так |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Таймер | Так |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Захист від дітей | Так |
| Тип дверцят духової шафи | Відкидна |
| Блокування дверцят духової шафи | Так |
| Кількість стекол дверцят духовки | 3 |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 597 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Вага | 31 кг |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 585 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 555 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 560 мм |
- Ціна: 9 799,80 ₴







