
- Готово до відправки
- Код: 5643543
Витяжка ELECTROLUX LFG525S
5 430 ₴
4 429,80 ₴
ELECTROLUX LFG525Sng>an>
ExtractionTech Plus. Високоефективне видалення запахів
Витяжка Electrolux LFG525 оснащена технологією ExtractionTech Plus, яка забезпечує ефективне видалення запахів і забруднень з вашої кухні. Потужний мотор ретельно очищає повітря, створюючи комфортну атмосферу для приготування їжі та підтримуючи свіжість у приміщенні, навіть при інтенсивному використанні варильної поверхні.
.jpg)
Приготування страв у новому світлі з Pure Illumination
Система освітлення Pure Illumination гарантує яскраве і довговічне освітлення в процесі приготування їжі. Енергоефективні світлодіодні лампи рівномірно освітлюють всю варильну поверхню, що допомагає вам чітко бачити кожну деталь при приготуванні страв і робить процес приготування більш комфортним.
.jpg)
Ефективний жироуловлюючий фільтр
Ця модель обладнана жироуловлюючим фільтром, який надійно затримує жир та інші забруднення, запобігаючи їх поширенню по кухні. Фільтр легко очищається вручну або в посудомийній машині, що сприяє ефективній і довговічній роботі витяжки, забезпечуючи чистоту на кухні і свіже повітря.
.jpg)
Характеристики
| Вид витяжки | Повновбудована |
| Стандарт продуктивності | Європейський |
| Кількість моторів | 1 |
| Діаметр повітроводу | 150 мм |
| Тип освітлення | Світлодіодне (LED) |
| Потужність мотора | 210 Вт |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 63 дБ |
| Тип фільтра | Алюмінієвий (миється), Вугільний |
| Клас енергоефективності | C |
| Керування | |
| Тип керування | Механічне |
| Продуктивність | |
| Режими роботи | Відведення повітря, Рециркуляція |
| Продуктивність | 600 м³/год |
| Фізичні параметри | |
| Стиль | Сучасний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Сірий |
| Розміри | 520 х 285 х 245 мм |
| Вага | 6.6 кг |
| Додатково | |
| Дисплей | Немає |
| Комплектація | Витяжка • набір для встановлення • документація |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Продуктивність витяжки | 600 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 63 дБ |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Ширина | 520 мм |
| Колір корпусу | Сірий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.6 кг |
- Ціна: 4 429,80 ₴




