
- Готово до відправки
- Код: 8658655
Витяжка ELEYUS CRISTAL 700 LED 60 BL
6 260 ₴
5 259,80 ₴
g>ELEYUS CRISTAL 700 LED 60 BL
Продуктивна турбіна, чисте повітря на кухні
Надокучають дим, пара і неприємні запахи на кухні? Продуктивна турбіна потужністю 700 м³/год ефективно впорається зі всім зайвим у приміщенні площею до 18 м². Периметральне втягування забирає повітря навколо всього фільтра і легко впорається з лишніми запахами та випарами.
Мінімалістичний дизайн – це розкішна простота
Основна особливість – суцільний зовнішній фасад з міцного, красивого і легкого в догляді гартованого скла. Лише вгорі він доповнений зручним сенсорним керуванням. Витяжка гармонійно доповнює сучасну кухню і створює більше комфорту для повсякденного життя.
Сенсорне керування
Вибирайте одну із 3 швидкостей очищення повітря, вмикайте підсвітку чи встановлюйте таймер. Всі функції ви можете налаштувати легким дотиком до сенсорної панелі або керувати на відстані пультом дистанційного управління.
Таймер
Вмикайте таймер на будь-якій швидкості і залишіть його працювати, поки накриваєте на стіл. Витяжка буде очищувати повітря ще 5 хвилин, а потім автоматично вимкнеться. Чисте повітря без зайвих зусиль!
LED-підсвітка
e="text-align:center">М’яка та яскрава LED-підсвітка не тільки освітлює варильну поверхню, щоб стежити за приготуванням. Вона додає затишку, поки ви готуєте сімейний сніданок чи романтичну вечерю. Створюйте теплу та приємну атмосферу в кухні!
Режим на вибір – відвід або рециркуляція
Зазвичай витяжка під’єднується до вентиляційної шахти квартири чи будинку. Але що робити, коли приєднання ускладнене або шахта взагалі відсутня?
Скористайтесь режимом рециркуляції! Він впорається із очищенням повітря без відведення його назовні. Для цього обладнайте витяжку двома вугільними фільтрами ELEYUS FW-E14 та виведіть повітропровід в простір кухні.
П’ятишаровий алюмінієвий фільтр
Надійний 5-шаровий алюмінієвий фільтр поглинає жир, бруд, дрібні сторонні частинки й захищає двигун витяжки. Для легкого очищення його достатньо вийняти і помити в гарячій воді чи посудомийній машині.
Характеристики
|
Тип |
Вертикальна |
|
Розмір, см |
60 |
|
Продуктивність турбіни ( м³/год) |
700 |
|
Управління |
Сенсор |
|
Кількість швидкостей |
3 |
|
Матеріал декору |
Скло |
|
Тип освітлення |
LED |
|
Освітлення, Вт |
2x1,5 |
|
Діаметр повітропроводу, мм |
150 |
|
Режим роботи |
Відведення / Рециркуляція |
|
Фільтр жировий |
Алюмінієвий |
|
Сумісна модель вугільного фільтра |
FW-E14 (потрібно 2 шт) |
|
Пульт |
Так |
|
Рівень шуму (дБ) |
63,8-66,8 |
|
Максимальна споживана потужність, Вт |
153 |
|
Розмір довжина (Д), мм |
283 |
|
Розмір ширина (Ш), мм |
596 |
|
Розмір висота (В), мм |
895 |
|
Розмір упаковки ширина (Ш), мм |
380 |
|
Розмір упаковки висота (В), мм |
470 |
|
Об'єм упаковки, м³ |
0.095 |
|
Вага Нетто, кг |
7.5 |
|
Вага Брутто, кг |
9.4 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Тип витяжки | Настінна |
| Режими роботи | Відвід, Рециркуляція |
| Продуктивність витяжки | 700 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 66.8 дБ |
| Тип управління | Сенсорне |
| Елементи управління | Сенсорні |
| Ширина | 596 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Потужність освітлення | 3 Вт |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.5 кг |
- Ціна: 5 259,80 ₴










