
- Готово до відправки
- Код: 12354376
Витяжка ELEYUS LINE 1 60 WH
3 430 ₴
2 829,80 ₴
style="font-size:26px">
ELEYUS LINE 1 60 WH
Стильне і компактне рішення для невеликої кухні
Плоска витяжка має мінімалістичний дизайн і не займає багато місця на кухні – можна без зайвих клопотів прилаштувати її під настінну шафку, або ж просто прикріпити на стіну. В будь-якому випадку її стриманий дизайн стане окрасою вашої кухні.</p> <p style="text-align:center">Ефективне очищення повітря
Завдяки продуктивній турбіні 380 м³/год витяжка з легкістю очистить приміщення кухні площею 6-7 м². Сторонні запахи, пара, гаряче повітря більше вам не надокучатимуть.
До того ж витяжка має два виходи для підключення до вентиляції – зверху корпуса і на задній стінці, що дозволяє вибрати оптимальний варіант підключення з урахуванням особливостей вашої кухні.
Очищує повітря навіть без підключення до вентиляції
Зазвичай витяжка під’єднується до вентиляційної шахти квартири чи будинку. Але що робити, коли приєднання ускладнене або шахта взагалі відсутня?
Скористайтесь режимом рециркуляції! Він впорається із очищенням повітря без відведення його назовні. Для цього обладнайте витяжку вугільним фільтром ELEYUS FW-154 і переключіть перемикач на режим рециркуляції.
Просте та надійне керування
Легко та зручно кнопками вибирайте одну із 3 швидкостей очищення повітря або вмикайте підсвітку. Витяжка обладнана лампою розжарювання, тож при її приємному світлі вам буде зручно не лише готувати, а й відпочивати у родинному колі.
П’ятишаровий алюмінієвий фільтр
Надійний 5-шаровий алюмінієвий фільтр поглинає жир, бруд, дрібні сторонні частинки й захищає двигун витяжки. Для легкого очищення його достатньо вийняти і помити в теплій воді чи посудомийній машині.
Характеристики
|
Тип |
Плоска |
|
Розмір, см |
60 |
|
Продуктивність турбіни ( м³/год) |
380 |
|
Управління |
Механіка |
|
Кількість швидкостей |
3 |
|
Матеріал декору |
Метал |
|
Тип освітлення |
Лампа розжарювання |
|
Освітлення, Вт |
1x25 |
|
Діаметр повітропроводу, мм |
120 |
|
Режим роботи |
Відведення / Рециркуляція |
|
Фільтр жировий |
Алюмінієвий |
|
Сумісна модель вугільного фільтра |
FW-154 |
|
Пульт |
Ні |
|
Рівень шуму (дБ) |
57,4-63,6 |
|
Максимальна споживана потужність, Вт |
135 |
|
Розмір довжина (Д), мм |
475 |
|
Розмір ширина (Ш), мм |
596 |
|
Розмір висота (В), мм |
135 |
|
Розмір упаковки ширина (Ш), мм |
175 |
|
Розмір упаковки висота (В), мм |
540 |
|
Об'єм упаковки, м³ |
0.06 |
|
Вага Нетто, кг |
4,06 |
|
Вага Брутто, кг |
5,3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Тип витяжки | Настінна |
| Режими роботи | Відвід, Рециркуляція |
| Продуктивність витяжки | 380 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 64.9 дБ |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Ширина | 600 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | галогенні лампи |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Потужність освітлення | 25 Вт |
| Дисплей | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.06 кг |
- Ціна: 2 829,80 ₴










