
- Готово до відправки
- Код: 6754545
Витяжка ELEYUS SPECTRA 700 LED 60 WH
5 540 ₴
4 539,80 ₴
ont-size:26px">ELEYUS SPECTRA 700 LED 60 WH
Стильний колір
vdXBsb2Fkcy9wcm9kdWN0cy9nYWxsZXJ5cGhvdG9pbWFnZS8yMDI0LzAxLzIyL3ZpdHlhemhrYS1rdWhvbm5hLWVsZXl1cy1zcGVjdHJhLTcwMC1sZWQtNjAtd2gtcGhvdG8tMS5qcGc">
Продуктивна турбіна, чисте повітря на кухні
Надокучають дим, пара і неприємні запахи на кухні? Продуктивна турбіна потужністю 700 м³/год ефективно впорається зі всім зайвим у приміщенні площею до 18 м². Периметральний тип втягування забирає повітря не тільки знизу витяжки, а також з боків та з-під стелі, щоб зайві аромати не залишалися в приміщення.
Ефектний дизайн
Зовнішня панель виготовлена з міцного і красивого гартованого скла. Його гладенька поверхня створена для легкого очищення за лічені миті. Під акцентним вирізом зручно розміщені кнопки керування. Чіткі лінії, виразний і практичний дизайн – така витяжка чудово поєднується з різними стилями і доповнює сучасний інтер’єр.
Просте та надійне керування
Легко та зручно вмикайте кнопками підсвітку чи вибирайте одну із 3 швидкостей очищення повітря. Вмикайте мінімальний режим щойно ви почали готувати. Коли їжа кипить, смажиться і тушкується, а пари та диму стає все більше – переходьте на більшу швидкість.
LED-підсвітка
М’яка та яскрава LED-підсвітка не тільки освітлює варильну поверхню, щоб стежити за приготуванням. Вона додає затишку, поки ви готуєте сімейний сніданок чи романтичну вечерю. Створюйте теплу та приємну атмосферу в кухні!
Режим на вибір – відвід або рециркуляція
Зазвичай витяжка під’єднується до вентиляційної шахти квартири чи будинку. Але що робити, коли приєднання ускладнене або шахта взагалі відсутня?
Скористайтесь режимом рециркуляції! Він впорається із очищенням повітря без відведення його назовні. Для цього обладнайте витяжку двома вугільними фільтрами ELEYUS FW-E14 та виведіть повітропровід в простір кухні.
П’ятишаровий алюмінієвий фільтр
Надійний 5-шаровий алюмінієвий фільтр поглинає жир, бруд, дрібні сторонні частинки й захищає двигун витяжки. Для легкого очищення його достатньо вийняти і помити в гарячій воді чи посудомийній машині.
Характеристики
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Тип витяжки | Настінна |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Продуктивність витяжки | 700 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Ширина | 600 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 153 Вт |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Потужність освітлення | 3 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.3 кг |
- Ціна: 4 539,80 ₴










