
- Готово до відправки
- Код: 67565753
Витяжка ELEYUS VERTICAL 700 60 BG
4 330 ₴
3 529,80 ₴
ELEYUS VERTICAL 700 60 BGg>
Продуктивна турбіна, чисте повітря на кухні
На кухні докучають дим, пара і неприємні запахи? Продуктивна турбіна потужністю 700 м³/год ефективно впорається зі всім зайвим у приміщенні площею до 18 м². Периметральний тип втягування забирає повітря не тільки знизу витяжки, а також з боків та з-під стелі, щоб зайві аромати не залишалися в приміщенні.
Сучасна витяжка
Фасад і корпус витяжки виготовлені з міцної сталі, покритої високоякісною порошковою фарбою, яка стійка до зовнішніх впливів та щоденного використання. Похила конструкція не лише підкреслює сучасний вигляд, а й забезпечує комфорт під час приготування. Лаконічний дизайн витяжки гармонійно доповнить як сучасний, так і класичний інтер’єр кухні.
Просте та надійне механічне керування
Легко та зручно вмикайте кнопками підсвітку чи вибирайте одну із 3 швидкостей очищення повітря. Вмикайте мінімальний режим щойно ви почали готувати. Коли їжа кипить, смажиться і тушкується, а пари та диму стає все більше – переходьте на більшу швидкість.
LED-підсвітка
М’яка та яскрава LED-підсвітка не тільки освітлює варильну поверхню, щоб стежити за приготуванням. Вона додає затишку, поки ви готуєте сімейний сніданок чи романтичну вечерю. Створюйте теплу та приємну атмосферу в кухні!
Режим на вибір – відвід або рециркуляція
Зазвичай витяжка під’єднується до вентиляційної шахти квартири чи будинку. Але що робити, коли приєднання ускладнене або шахта взагалі відсутня?
Скористайтеся режимом рециркуляції! Він впорається із очищенням повітря без відведення його назовні. Для цього обладнайте витяжку вугільним фільтром ELEYUS FW-154 та виведіть повітропровід в простір кухні.
П’ятишаровий алюмінієвий фільтр
Надійний 5-шаровий алюмінієвий фільтр поглинає жир, бруд, дрібні сторонні частинки й захищає двигун витяжки. Для легкого очищення його достатньо вийняти і помити в гарячій воді чи посудомийній машині.
Характеристики
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Тип витяжки | Настінна |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Продуктивність витяжки | 700 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 59.6 дБ |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Ширина | 600 мм |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | галогенні лампи |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Потужність освітлення | 70 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
- Ціна: 3 529,80 ₴










