
- Готово до відправки
- Код: 643436431
Мікрохвильова піч SAMSUNG MG-23K3515AK, 1250Вт, 23л, гриль
7 440 ₴
5 939,80 ₴
SAMSUNG MG-23K3515AK
Експрес розморожування
Завдяки технології швидкого розморожування ви зможете підготувати найрізноманітніші продукти за надзвичайно короткий час. просто оберіть тип продукту, а мікрохвильовка самостійно підбере час та потужність, а отже ви отримаєте готові до приготування продукти за мінімальний проміжок часу.

CERAMIC INSIDE™
Спеціальне біокерамічне покриття дозволить вам максимально зменшити час котрий ви витрачаєте на догляд за мікрохвильовкою. Інститут Гогенштейна, що в Німеччині затвердив унікальні антибактеріальні властивості цього покриття, тож ви можете бути спокійними за безпечне приготування улюблених страв. До того ж біокерамічне покриття зберігає колір, не схильне до корозії та подряпин, тому залишається новим навіть за тривалого використання.

Смакуйте домашню їжу
Завдяки попередньо встановленим рецептам традиційних домашніх страв, ви зможете легко насолоджуватися знайомими смаками просто натиснувши потрібно позицію в меню.

Режим ECO
Режим ECO значно зменшує витрати електроенергії завдяки мінімальному рівню її споживання. Коли пристрій не використовується для приготування, він споживає лише невелику кількість енергії для підтримки роботи, що допомагає заощадити на комунальних платежах.

Позбудьтеся неприємних запахів
Функція дезодорації ефективно видаляє повітря з камери, тому сторонні запахи не встигають вбиратися. Завдяки цьому їжа залишається свіжою та зберігає свій натуральний аромат.

Характеристики
| Тип НВЧ |
|
||
| Об'єм камери |
|
||
| Внутрішнє покриття |
|
||
| Вихідна потужність мікрохвиль |
|
||
| Споживана потужність, Вт |
|
||
| Рівнів потужності |
|
||
| Тип управління |
|
||
| Тип перемикачів |
|
||
| Кількість грилів |
|
||
| Потужність гриля |
|
Особливості
| Режими |
|
||
| Додаткові особливості |
|
||
| Блокування від дітей | Так |
Фізичні характеристики
| Відкривання дверцят |
|
||
| Напрямок відкриття |
|
||
| Діаметр піддону |
|
||
| Колір корпусу |
|
||
| Габарити (ВхШхГ) | 27,5 х 48,9 x 39,2 см | ||
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 32,6 х 55,2 x 42,3 см | ||
| Вага | 13 кг | ||
| Вага в упаковці, кг | 14,5 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Samsung |
| Об`єм | 23 л |
| Тип управління | Електронне |
| Елементи управління | Поворотні, Кнопкові |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 1250 Вт |
| Гриль | Так |
| Внутрішнє покриття | біокерамічна емаль |
| Дисплей | Так |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Характеристики гриля | |
| Тип гриля | теновий |
| Максимальна потужність гриля | 1100 Вт |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Режим розморожування | Так |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дверца | Навісна |
| Відкривання дверцят | ручка |
| Захист від дітей | Так |
| Покриття корпусу | нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 275 мм |
| Ширина | 489 мм |
| Глибина | 392 мм |
| Вага | 13 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка температури | Так |
- Ціна: 5 939,80 ₴










