
- Готово до відправки
- Код: 78568623
Плита газова Gorenje GG 6A10 WFFM, 72л
17 970 ₴
14 969,80 ₴
Gorenje GG 6A10 WFFM

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ

Чавунні решітки
Міцна, стабільна та довговічна опора

BigSpace
Готові до рецептів розміру XXL?

Форма HomeMade
Щоразу рівномірно пропечені страви


Чавунні решітки
Більше стабільності та довговічності
Чавунні решітки забезпечують більшу стійкість і додають плиті елегантного вигляду. Вони надзвичайно довговічні та витримують найвищі температури.

BigSpace
Готові до рецептів розміру XXL?
Інноваційна конструкція дозволяє отримати збільшений внутрішній об’єм, максимально ефективно використовуючи ширину духовки. Кожен дек має більше простору, а технологічні рішення забезпечують рівномірне приготування на всіх рівнях.


Форма HomeMade
Щоразу рівномірно пропечені страви
Духовки Gorenje добре відомі своєю інноваційною заокругленою формою камери, натхненною традиційними дров’яними печами. Тепер ця форма була вдосконалена — нова конструкція нагрівача та оптимальне розташування вентиляційних отворів забезпечують ще стабільнішу температуру в усій камері. Ваші страви більше ніколи не будуть пригорілими з одного боку чи сирими з іншого.


SilverMatte
Надстійке, надгладке покриття
Якість емалі має ключове значення для роботи духовки. SilverMatte — це надзвичайно міцний і стійкий до екстремальних температур матеріал, вільний від мікропор. Він покриває внутрішні поверхні камери духовки та дек, створюючи ідеальну термоізоляцію та стерильність.


AquaClean
Просте очищення парою AquaClean
Просте очищення парою AquaClean значно полегшує очищення камери духовки. Просто налийте пів літра води на деко й увімкніть AquaClean після кожного випікання. Вже за 30 хвилин результат буде помітний на всіх внутрішніх поверхнях. Плями та жир розм’якшуються, і їх легко видалити.

Характеристики
| Тип плити |
|
||
| Тип керування |
|
Варильна поверхня
| Тип варильної панелі |
|
||
| Матеріал основи |
|
||
| Кількість конфорок / зон нагріву |
|
||
| Матеріал решіток |
|
||
| Тип зон нагріву |
|
||
| Передня ліва конфорка |
|
||
| Передня права конфорка |
|
||
| Задня ліва конфорка |
|
||
| Задня права конфорка |
|
||
| Електропідпал |
|
||
| Газ-контроль конфорок |
|
Духова шафа
| Тип духової шафи |
|
||
| Об'єм духовки |
|
||
| Рожен |
|
||
| Конвекція |
|
||
| Вентилятор охолодження | Так | ||
| Освітлення духовки |
|
||
| Кількість шибок в дверцятах |
|
||
| Тип очищення духової шафи |
|
||
| Напрямні |
|
||
| Місце для зберігання посуду |
|
||
| Електропідпал духовки |
|
||
| Газ-контроль духовки | Так |
Фізичні характеристики
| Матеріал кришки |
|
||
| Потужність підключення |
|
||
| Напруга |
|
||
| Колір виробника |
|
||
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 60 х 60 см | ||
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 95,2 х 67,6 х 71,8 см | ||
| Наявність шнура живлення |
|
||
| Комплектація |
|
||
| Вага | 40,5 кг | ||
| Вага в упаковці, кг | 43,9 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Варильна поверхня | Газова |
| Покриття варильної поверхні | нержавіюча сталь |
| Духова шафа | газовий |
| Ширина плити | 60 см |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Зона нагріву | Газові |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Характеристики духової шафи | |
| Об'єм духової шафи | 72 л |
| Газ-контроль духовки | Так |
| Гриль | Ні |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Покриття корпусу | нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Вага | 40.5 кг |
- Ціна: 14 969,80 ₴






